Megis terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, mar leirtam egyszer az egesz sztorit de most röviden meg egyszer mert ma kellene megjonnie de semmi jele nincs, igaz mindenki hülyének nez hogy azt hiszem terhes vagyok de ugy nez ki megis...

Januárban megjott rendesen a vart időpontban, februárban két nap késéssel de szinten megjott.. Feltelezheto 9.-10.-11. Héten elottem 9 db tesztet (medilab2x , novoromed, illatest, walentin2x, clearblue, x-epil 2x) az utolso tesztet a 11. Het vegen csinaltam, mind negativ lett! A 10. Hetem voltam hasi uh -n az orvos nem látott semmit... Megkérdeztem tobn nőgyógyászt is online mindenki azt írta hogy nulla % az esély hogy terhes vagyok...hat ezek szerint megsem..



2016. márc. 16. 07:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miből néz ki úgy, hogy terhes vagy? Nem értelek... Tesztek negatívak, doki semmit se lát, akkor hogy lennél terhes? Ma kellene megjönnie, és még nem jött? 8 óra sincs még, simán megjöhet, plusz bármikor előfordulhat, hogy késik. Szerintem bebeszéled magadnak! Nem tudom a teljes sztorit, próbálkoztok?
2016. márc. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy milyen 10. meg 11.hét? Szerinted a doki azt hogy nem látná? Olyankor már bőven embrió van szivmüködéssel,ami ilyenkor már teljesen kivehető.
2016. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, nem próbálkozunk, egyutt sem vagyunk mar epp ezert is idegesít a dolog. Es abbol gondolom, hogy a faj a mellem, a fejem, sokszor emelygek stb. Raadasul amiket olvasgatok az sem segit. Mindenki azt irja hogy a 10. Héten meg nem.csinalnak hasi uh-t, mert nem latszik a baba de nekem megis azt csinalt a doki...lehet nem vette eszre. A tesztek meg..toknsokat olvastam hogy van akinek nem mutatta ki..
2016. márc. 16. 07:29
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
De arra esetleg nem gondoltál hogy valamilyen más egészségügyi problémára utalnak a tüneteid? Emlékszem a kérdésedre, nekem már kicsit ijesztő amit csinálsz. De legalábbis több mint furcsa.
2016. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az, barátnőim is mondjak de egyszeruen rettegek ettol, most mennek egyetemre, nem lenne kivel felnevelnem, nem lenne hol felnevelnem, a szüleik elitelnenek... Es nagyon nagyon felek... Anya is mondta hogy mas Ennyi dolog utan mar reg nem tesztelne ezen de basszus mi van ha megis?
2016. márc. 16. 07:41
 6/25 anonim ***** válasza:
De akkor elmondom, csinálnak. Nekem egyedül az 5. Héten volt hüvelyi uh. A 8 és 10. Héten már hasi. És összetéveszthetetlenül látszott!!! Nem vagy terhes. Meg is jött, teszt negativ.
2016. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tenyleg? Barátnőm nővére es anya is ezt mondta de elolvastam egy csomo oldalt es mindenhol csak a huvelyit irjak... Az hogy megjott nem tudom jelent e barmit, volt aki írta, hogy harom hónapig megjott neki a terhesség alatt de olyat is olvastam, hogy volt aki ikrekkel volt terhes es kilenc teszt se mutatta ki neki... Ezekután nehez megnyugodni.... Es mar nagyon nagyon kivagyok es nagyon rosszul érzem magam hogy az ellen harcolok ami masnak minden alma de én meg nem vagyok kesz erre.
2016. márc. 16. 08:03
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az az orvos aki nem vesz észre egy 11 hetes terhességet visszaadhatja a diplomáját. Látott nőgyógyász. Kizárta a terhességet. A teszt negatív, nem is egy hanem egy csomó teszt. Több márka. Megjött rendszeresen, ketszer is. Itt már nincs mi van ha mégis.
2016. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Másra nem tudok gondolni miert nem jon meg, foleg, hogy a tünetek terhessegre utalnak :/ tudom, hogy nem fog megjonni, mert én mar egy héttel elotte görcsölni szoktam es most semmi... Ezert felel meg mindig
2016. márc. 16. 08:12
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, igy nézett ki a majd` 10 hetes babám a hasi uh-n. Szerinted ezt lehetséges nem észre venni??? Nyugtasd már le magad!!


[link]


Keress fel egy pszichológust, mert ez már beteges, belebolonditod magad... aztán pedig egy nőgyógyászt, aki ír fel fogamzásgátlót....

2016. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!