Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gumihúzás előtt 5-6 alkalommal...

Gumihúzás előtt 5-6 alkalommal bedugtam a péniszem, utána használtunk gumit. Mekkora esélye van hogy teherbe esett a lány?

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltem egy lánnyal, ő még szűz volt, velem vesztette el.

Amíg elvettem a szüzességét, addig az 5-6 "húzásig" nem használtunk gumit, aztán egyből felhúztam egyet, abba is élveztem el, ellenőriztem aktus után a gumit, nyomkodtam, nem jött ki belőle a spermám, és több óra után a gumi kívülről csontszáraz volt már, itt is megnyomkodtam, a gumi tökéletesen zárt, semmi szakadás nem volt.


A kérdésem az, hogy kell e aggódni, hogy az alatt az első 5-6 húzás alatt mekkora az esélye hogy történhetett e valami?


Tudok róla hogy az előváladékban lehetnek spermiumok, viszont az aktus legelején van a legkevesebb előváladék, és alig telt el így pár másodperc a gumihúzás előtt. Miután kihúztam az első pár másodperc után, utána éreztem először hogy jött valami előváladékom.


Többeket megkérdezve nagyon nagyon kicsi a valószínűsége hogy történt bármi is, két hét múlva tesztet is csinálunk, viszont azt kell tudni hogy sajnos a lány még aznap este egy másik sráccal is lefeküdt, akivel egyébként együtt vannak. Erről utólag értesültem, de azt mondta hogy akkor is védekeztek, nem szép dolog de ez most nem az elsődleges dolog.


Az aktus tegnap történt, rohanjak 72 órás tablettáért? Köszönöm előre is!


2016. márc. 16. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hat igen rohanj > biztos ami biztos > nehogy meglepetes erjen
2016. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Gyakorlatilag 0%, de ki tudja, hátha pont ti lesztek a kivétel. Sose értettem mi értelme van ennek a néhányszor betettem a végét dolognak..
2016. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
nem nagy rá az esély szerintem, bár nem vagyok nőgyógyász. Én nagyon parás vagyok tehát én nekem is volt hasonló húzásom hogy egy kis ideig volt bennem gumi nélkül a barátom de én utána egyből mentem tabiért mert inkább egy tabi mint egy nemkívánt baba, akit vagy elvetetünk vagy megszülünk:/
2016. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindenképp esemény utàni tabletta.


Amúgy a szűz lànyoknak nagyon könnyen okozhat traumàt a szüzességük elvesztése,ami spontàn peteéréshez vezethet ìgy akàr azonnal teherbe is eshet,plàne ha még az esélyt is megadjàtok.(trauma lehet negatìv és pozitìv élmény is,mielőtt elmondanàd,hogy ìgy meg úgy élvezte és blablabla)

Kicsi az esély,de van. Az meg nem fog vìgasztalni,hogy ti voltatok az ezerből az az egy pàr akiknek ìgy jött össze a gyerek.

2016. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Felesleges az eseményutáni tabletta. Nem lesz terhes, bár nem tudhatod, hogy történt a másik aktus (az egy dolog, hogy azt mondta védekeztek...)
2016. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt a szitu, igaz a szűzességem már történelem, de a csak egy kicsitből mostanra majd 3 éves kislányka született. Hát..., ezek után, szerintem megér egy tabit.
2016. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!