Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt, aznap vagy...

Peteérés előtt, aznap vagy utána fogant a babátok? Fiú vagy lány lett?

Figyelt kérdés
Arra lennnék kíváncsi, hogy kinél mennyire jön be ez a peteérés előtt lány lesz, aznap és utána fiú. Én nagyon szeretnék kislányt, de ez a dolog már teéjesen összezavar. Pont ma van petérésem és már nem is tudom, hogy próbálkozzak-e ma? Persze, az hogy benne van a pakliban, hogy fiú természetes, és nem is lenne baj, de a ciklus.hu azt írja hogy ma pl nagy valószínűséggel fiú lenne. Ez mennyire vált be nálatok? Azt se szeretném, hogy hónapokig kihagyjam a peteérés napját, mert mi van ha pont akkor tudnék cska teherbe esni, végülis nagyobb a valúszínűsége, mint előtte egy nappal.
2014. dec. 28. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Ebben nem hiszek. Ezt nem lehet így megmondani.
2014. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem erre nem lehet számolni. Kétpetéjű ikreket várok, UH-s éréskövetésem és tüszőrepesztésem volt, így bizonyára egyszerre repedtek és fogantak mégis egy fiú, egy lány. :) A repesztés utáni napon és rá két napra kellett együtt lennünk. Szerintem totál 50-50%, hogy milyen hímivarsejt ér célba.
2014. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Ovuláció előtt 2-3 nappal lányra van nagyobb esély, ovuláció napján fiúra.


Pl, ha 10.-én van ovulációd akkor 7.-én és 8.-án kellene együtt lenni, utána már nem.

Ha fiút szeretnétek akkor 9.-én, 10.-én.

Ovuláció után max. 24 órát él még a pete.

Czeizel Endre elmondja :)

[link]

2014. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
mi peteérés napján voltunk együtt ciklusom szerint, de nem 100% hogy akkor is volt a peteérés . és kisfiam van.
2014. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

ez elméletben akkor működik, ha csak egyszeri együttléteről van szó.

De ha valaki pl. 2 naponta együtt van a párjával, akkor hiába akar fiút, és szexel pont peteéréskor, a lányos spermák a korábbi együttlétekből már ott várakoznak a petére. Tehát lutri, hogy abból termékenyít meg egy, vagy a legfrissebb spermából egy.

2014. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Kislányt várok és most mikor terhes lettem egyszer voltunk együtt ovu előtt két nappal.
2014. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Történeteket lepontozni, pfff, gratulálok a lelki szegénységedhez.

Én peteérés előtti szexből fogantam, lány lettem.

A mi bébink két peteérés (hétfő és csütörtök) között, kedden készült, de még nem tudjuk, fiú-e vagy lány. Hamarosan kiderül, majd megírom. :)

2014. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

4es vagyok

mi akkor voltunk együtt csak mikor lehetséges volt a megtermékenyülés. utána még közvetlen a menzesz előtt voltunk együtt. de ugye akkor már terhes voltam.tehát nekünk 100% hogy abból az együttlétből fogant a fiúnk.

2014. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Ezt nem hiszem el, hogy még mindig itt szánalmaskodsz.
2014. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Parancsolsz?
2014. dec. 28. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!