Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Multhet hetfon fekudtunk le baratommal vagy 03.07.-en. Nem sokaig csinaltuk mert kiszakadt a gumi, ezert rogton kivette es nem is csinaltuk tovabb. Utoljara 02.15-19ig volt menzeszem, vagyis tegnap kellett volna megjonnie, de szokott csuszni nehany napot. Mennyi az eselye annak hogy teherbeessek? 16/l
2016. márc. 16. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Szia:)

Ne ess annyira kétségbe:)

Mi is barátnőmmel, veletek egyidősek vagyunk, és őszintén volt rá példa hogy mi anélkül is csináltunk, és nem lett baj:)


először is: Igen van esélye!! DE


Teherbe esés legnagyobb esélye, A ciklusod félidejénél/peteérésnél van, és akkor is nagyjából +30%!

Emellett ha jól értem, nem is élvezett el, szóval, előváladéktól, még sokkal kevesebb az esély..


Ha ilyet tapasztalsz, hogy reggeli rosszullét hányás, kedvenc ételtől akár undorodás, egyes ételek nagyon megkívánása, nagyon könnyű fáradékonyság, rosszullét, az aktustól 7-12 nap közti sötét kis mértékű vérzés (pecsételés a beágyazódáskor) akkor hát ez így egyértelmű...


De ha ilyet észlelsz, ez lehet a kimerültségtől (néhányat leszámítva), úgy hogy nem rágörcsölni, bizakodni kell!!


Vegyél egy tesztet, és ha a hét végéig semmi, akkor reggeli vizelettel csináld meg:)

Szurkolok, hogy ne legyen baj:)

Majd írd meg az eredményt:)

Nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy, de nem árt vigyázni:)

Remélem, azért megnyugodtál kicsit, és tudtam segíteni:)

2016. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, koszonom megnyugtattal azert egy kicsit ! Mar reg ebben tortent ilyen meg novemberben es akkor is nagyon beparaztunk mert akkor ovszer nelkul csinaltuk, akkor nem lett baj bizom benned hogy most se lesz. Tobb velemenyet ix meghallgatok :)
2016. márc. 17. 05:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon panikolok, meg mindig nem jott meg pedig 20.-a van. Engem kinyirnak ha az vagyok, de elobb fogom magamat
2016. márc. 20. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok:)

Örülök, hogy kicsit sikerült megnyugtatni (bár, nem értem, akkor miért kellett lepontozni). Szerintem, a legtisztább, hogy ha most valamenyik nap, veszel egy tesztet! Mi is voltunk ilyen helyzetben, es hasonlo jelek is voltak, de kiderült, hogy, nem terhes, és ezek el is múltak, csak a kialvatlan stresszes napok miatt mutatkozott úgy:) szerintem téged is meg fog nyugatni:) a legfontosabb, hogy ne idegeskedj annyit:) nyugodjatok meg, és csináld meg a teszet:) tudom, én is voltam ebben a helyzetben (én ekkor egy ilysmire vonatkozó törvényt is férre értettem, úgy hogy duplán paráztunk) a teszt majd megmondja, mi a helyzet:) nagyon szorítok:)

2016. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem tegnap, szerencsere negativ :) de meg mindig nem jott meg, bar mar volt olyan h nem jott meg abban a honapban. Hetvegen tesztelek meg egyszer csak a biztonsag kedveert
2016. márc. 22. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

eddigi egyetlen válaszolód vagyok:)

HUUUH! na de jó! :) ez jó, örülök, hogy így alakult:)

ez a stressztől, ilyenektől lehet, meg még amúgy is megeshet:)

okés:) de most mér tényleg nyugodj meg!;)

2016. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!