Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes pettingtol?...

Lehetek e terhes pettingtol? Most hetvegen kene higy megjojjon. Tudom meg megjohet de parazok, mert elotte mindig jelez a testem kb egy hettel pl hogy faj a mellem vagy ilyesmi es most semmi. Lehetseges? 17L szuz 18F

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
NEM
2016. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha SZUZ akkor vajon lehetséges? Hmmm....
2016. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit értesz pettingen. Teherbe lehet valakit úgy is ejteni ha a farka a lány lyuka közelében sem volt!
2016. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 Gondolj csak Máriára.


Kérdező ha figyeltél volna 8.-ban most nem lennél sz@rban.

2016. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Kedves összes magát okosnak érző válaszoló! Ha mondjuk a srác ujja spermás és azzal ujjazgatja a csajt, vajon lehet terhes?? Nektek is figyelni kellett volna 8.-ban...
2016. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem ujjazott úgy, hogy spermás volt az ujja amitől félek, hogy ő feküdt én pedig ültem rajta de az ő nemi szerve nem ment az enyém be csak érintkezett. Nem volt sperma rajta akkor már maximum előfolyadék.
2016. febr. 25. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Mutassatok nekem egy olyan lányt aki egy spermás ujjtól lett terhes és emelem kalapom:D

Persze elméletben nem kizárt de az esély rá 0.00001% kb.

2016. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István

Pettingeltünk a barátommal. Van reális esélye a teherbeesésnek, ha az ujjára esetlegesen ondó került, amit a hüvelyembe juttatott?

Igen, ez lehetséges. Akkor rögtön alkalmi tablettát kellett volna bevennie! Ha megjön a vérzése, kezdjen az első nap tablettát szedni, ne kockáztasson! Ismeri a mondást a korsóról és a kútról?

2016. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És még pár ugyanilyen jellegű kérdés, amire a nőgyógyász szakorvos így válaszolt.
2016. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A pettingeléshez van eszed,amúgy meg azon aggódsz,hogy terhes vagy e... Gratulálok!!!
2016. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!