Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan mi az a Beágyazodás?...

Pontosan mi az a Beágyazodás? És barnás folyás vagy kis mennyiségű vérzés kíséri? Akinek volt tapasztta meg osztaná?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kis vérzés kísérheti igen, vannak, akik különböző fájdalmakat is észlelnek, többnyire azonban semmi jele nincs.


"Pontosan mi az a Beágyazodàs?"


most így nem tartanék egy biológia órát hirtelenjében, de az első által betett link erre is választ ad majd.:)

2016. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én annyira görcsöltem,hogy összerogytam a munkahelyen napokig fájt.Aztán halvány rózsaszín folyásom volt egyszeri.
2016. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem mensiszerű görcsölgetés kezdődött már a ciklus 20. Napján, már akkor tudtam, hogy ez fura, majd a 24. napon fél napig enyhe barnás folyás volt, és aznap már halvány pozi volt a tesztem. Másnap már semmi vérzés, pecsételés nem volt.
2016. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja akkor görcsölès is lehet mellé,.... Annyi mindent lehet olvasni, azért is inkább saját kérdésként írtam ki hogy saját tapasztalatokat gyűjtsek itt. Nagyon köszönöm mindenkinek, de még szívesen olvasnék ha írnátok :-)
2016. márc. 16. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Elég undi, de azért leírom, hogy nálam mi volt a jele.

Görcsölni egyáltalán nem görcsöltem, viszont mikor kb. egy héttel az ovu után szeretkeztünk a párommal, utána fura halvány barnás-rózsaszínes trutyi jött ki belőlem. Lepedőt kellett cserélni, de miután megmosakodtam, elmúlt. Nem gyanakodtam, mert ez volt hosszú ideje az első hónap, mikor nem voltunk együtt pont félidőkor, csak jóval előtte és jóval utána... Tíz napra rá pozitívat teszteltem.

2016. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem semmi görcsölés nem volt akkoriban, viszont egyszeri rózsaszínes folyás, ahogy WC-zés után megtöröltem. Két nap múlva barnázni kezdtem, az 3 napig tartott, de egész kis mennyiségben. Utána semmi. A rózsaszínes folyás után összesen 6 nappal halvány pozitív lett a tesztem a 28. ciklusnapon.
2016. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek lányok igazán, így már hihetőnek látszik ez a beágyazodàs téma ;-) remélem nálam most beágyazodàs zajlik.
2016. márc. 17. 09:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, 7. voltam. Még annyit kiegészítésül, amikor csak barnáztam, azokban a hónapokban meg is jött utána... Szóval nekem ez a rózsaszínes váladék volt gyakorlatilag az egyetlen jele. De ez nem törvényszerű. :)
2016. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok úgy, hogy tegnap nagyon halvány rózsaszín kis pecsételés volt, ma délutánra pedig barnás folyásom lett, de nálam ilyen sose volt menstruáció előtt. Mindig görcsölni szoktam és a melleim szoktak fájni, most hála istennek nincs semmi ilyen :) Több mint egy éve, hogy próbálkozunk, de eddig sajnos semmi, doki azt mondta, hogy türelem. Hát most talán sikerült :) Ja és egyébként 4 napja késik, hétvégén szeretnék tesztelni, nem akarom ennyi idő után elkapkodni!


Szorítok neked is!

2016. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!