Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 13 nappal még negatív...

Ovu után 13 nappal még negatív a teszt, ettől még lehetek áldott állapotban?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok,2 kamasz fiú anyukája, nagyon szeretnénk egy kislány,19 jött meg,5 napig volt meg,28 napos a ciklusom! Van egy naptár amit használok, ott azt írta, feb 28-29 márc 1-2-3-4-5-6 a valószínűsége a teherbe esésnek! Márc 4-én volt peteérésem! A hőm,36,5-37,5 között mozog, a melleim felszülnek, és erős kék erek is vannak rajta! Tegnap teszteltem, igaz reggeli pisiből, de csak délután vettem tesztet! Sajnos negatív lett! Van még esély arra, hogy mivel holnap kellene megjönni, és semmi jelét nem érzem annak, hogy megjönne, hogy ha holnap esetleg pozitív lesz? Tudom, hogy mivel van már két kis kamasz fiam, tudnom kellene a jeleket, de sajnos 15-11 évvel ezelőttiek voltak!
2016. márc. 17. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még korai volt a teszt.
2016. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Úgy mellékesen megjegyzem, hogy 100%, hogy nem 8 nap van a teherbeesésre, ez nem tudom hogy jött ki Neked. Borzasztó ez a sok h.le alkalmazás már. Legjobb esetben olyan 5 nap van rá. Ovu előtt 3-4, és az ovu napja. Ennyi... Színtiszta biológia.
2016. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt a 8 napot végig "nyomtuk" :-) a férjemmel,28-29-1 közepes terhességi esélyt írt, 2-3-4-5 re írta a magas terhességi esélyt, úgy, hogy az ovu 4-én volt! 7 én még biztos ami tuti, meg még 13-án is :-) igyekeztünk! köszi a választ
2016. márc. 17. 14:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a mobil alkalmazás szépen belőtte az ovulációm, párszor ovuteszttel le is ellenőriztem, és tényleg akkor volt. Mondjuk nekem nem teherbeesés, hanem éppen az elkerülése miatt számított...

Néhány figyelt ciklus után aztán szépen teherbe is estem úgy, hogy középidőben, az esélyes napokon nem is voltunk együtt! Az ultrahangon derült ki, hogy a baba bő egy héttel nagyobb az utolsó mensi szerinti koránál, valószínűleg közvetlenül a mensim után foganhatott egy extra ovulációból (abszolút szabályos, óramű pontosságú ciklusok mellett).

Úgyhogy ennyit a peteérésjelző applikációk megbízhatóságáról...

2016. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mi is "naptárazunk", azért tudom ennyire. :D De utolsó válasza is jó példa arra, hogy sokszor nagyon kár a középidőt számolgatni. Akármelyik célból is. Utolsó, azt azért elárulod, hogy mennyi idő után sikerült így be? :)
2016. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]



Sziasztok, látszik ezen valami?

2016. márc. 18. 12:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnyitni. Mi a helyzet?
2016. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia ha minden igaz 5+6 os vagyok :) ma! Veszek egy utolso tesztet, marc 18 an kellett volna megjonnie, de nem jott meg,a tesztek halvanyak, de ott a ket csik! Koszi az erdeklodest! Szep napot! Ha megcsinaltam a tesztet jelentkezem!
2016. márc. 30. 07:03
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a ma reggeli tesztem :-)

2016. márc. 30. 08:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó de jó! Gratulálok! :)
2016. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!