Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 12. dpo-n, de...

Ma vagyok a 12. dpo-n, de sajnos a reggeli terhességi teszt full negatív volt. Van még remény? Péntekre kellene megjönnie.

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon korán teszteltél! Nekem a 16.dpon lett pozi a teszt! 20 hkm
2016. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok neked :) A kisfiamnál is már nem várt előtt kimutatta, bár csak egy nappal korábban teszteltem, de jól kivehető 2 csíkos tesztem volt :) 2015.novemberében már 3 nappal korábban kimutatta a teszt a terhességet, sajnos őt decemberben el is vesztettük :( Ezért gondoltam, hogy az én szervezetem gyorsan termeli a hcg-t :) de akkor azért még nem adom fel!!!
2016. márc. 16. 11:05
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Ne keseredj el, még bármi lehetséges. Elég korán teszteltél, ráadásul azt sosem tudni, mikor fogant a baba, így lehet, hogy a nagyfiaddal már ilyenkor előrébb is jártál... emiatt is mutatta ki. No meg talán más teszt, más érzékenység... Várd ki a hétvégét! Szurkolok!
2016. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást :) Hát igen amikor a kisfiamat terveztük (ő most 21 hónapos :)) annyira nem foglalkoztam a témával... volt otthon egy teszt biztonság kedvéért, de ennyi, nem olvasgattam, nem számolgattam, nem teszteltem... és tessék a 2. hónapban össze is jött a mi kis csodánk :) Nem gondoltam volna hogy a következő terhességnél így rágörcsölök, állandóan tesztelgetek... tudom szánalmas vagyok, hisz ha jönni akar jönni fog, és a korai tesztelgetés sincs semmi értelme... de hát mi nők néha ilyen türelmetlenek vagyunk :)
2016. márc. 16. 11:28
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is negatív lett a 12. dpon majd 15. dpon pozitív. Most tervezünk kistesót nem is tesztelek nemvárt előtt mert semmi értelme.
2016. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen az ész azt mondja ne tesztelj, de amikor ott van a fürdőben, hát nagyon nehéz megállni ... :) Te milyen időben vagy?
2016. márc. 16. 16:20
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem holnap fog megjönni. Sajnos nem sikerült elkapni az ovut szerintem (bár ki tudja) így nem is különösebben reménykedek. Puffadok nagyon mint mindig, mióta szültem ez az egyetlen PMS nekem. Első terhességemnél se volt semmi tünetem mondjuk kimaradás előtt.

Nálad valami?

2016. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi tünetem, de az első terhességemnél sem volt (utána aztán bepótolta :) ) Amúgy furi kb 1 hete szinte biztos voltam, hogy sikerült, szurkált a hasam, fájt a derekam, de aztán mintha ekvágták volna, semmi... azért reménykedjünk :)
2016. márc. 16. 21:32
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Na nekem ilyen volt amikor babás lettem, pár napos görcsölés aztán semmi. Most nem volt olyan. Már görcsöl is a hasam úgyhogy szerintem reggelre meg is jön.

De neked drukkolok :)

2016. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért még ne add fel! Részemről annyira nem érzek semmit, és a tesztek is negatívak... hát szerintem nekünk se sikerült,pedig most használtam ovu tesztet, így próbálkoztunk... amennyire a kisfiúnk engedi :) Én azért szurkolok neked is!
2016. márc. 16. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!