Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki úgy, hogy megjött...

Volt valaki úgy, hogy megjött neki és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Februárban kimaradt a menstruációm, csináltam többféle tesztet is de mind nagyon halvány volt. Március 17-én kellett volna megjönni a következő menstruációmnak, de 4 nappal korábban jött meg, de csak 3napig tartott, viszont rendesen megjött és görcsöltem is, mostanra pedig teljesen elmúlt. Igazaból azért gyanakodom, hogy lehet mégis baba van a dologban mert iszonyú hányingerem volt tegnap egésznap a kávétól és a mellfeszülésem sem múlt el a mensi után, pedig az mindig el szokott. Dokihoz mentem volna, de akkor mikor megjött, így nem mentem. Újjabb tesztet még nem csináltam egyenlőre. Tapasztalatokat szeretnék kérni azoktól akik voltak már hasonló esetben vagy ismernek ilyet, akinek megjött mennyisségben rendesen és mégis terhes volt
2016. márc. 18. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyik volt kolléganőm, és az anyósom az első fiával , menstrualt a terhessege alatt talan 7-8 honapos koraig..., úgy mintha rendesen meglett volna neki. Ezert rendeszeres uh keleltt resztvennie. Menj el dokihoz. Az a biztos ha megvizsgal. Ha vartatok es az vagy, sok boldogsagot!
2016. márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!