Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevettem az esemény utáni...

Bevettem az esemény utáni tablettát, mégis terhes vagyok. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 09:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Teljesen kétségbe vagyok esve. Gumival védekeztünk, de elszakadt. Ezért bevettem a tablettát. Aztán késett, teszteltem és pozitív lett. Több tesztet is csináltam, és egyszerűen nem hiszem el.
2016. febr. 25. 09:51
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem 100 % az esemény utáni, sőt, talán 60-70%.


Minél hamarabb menj el orvoshoz, és ő elmondja a lehetőségeket.


Nagyon-nagyon sajnálom!

2016. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idovel az aktus utan vetted be?
2016. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Átlagosan 85% az esemény utáninak a hatékonysága sajnos, nem 100% ez sem.

Minél később veszed be, annál inkább csökken, szóval a harmadik napon nincs ez 85% sem.


A statisztikából következik, hogy sajnos jártak már így egy páran, annyit tehetsz, hogy minél hamarabb elmégy orvoshoz, ha nem vagy még 18, akkor szólsz a szüleidnek is, mert nélkülük sajnos nehéz lesz elintézni az abortuszt, amire a 12. terhességi hétig van lehetőség, de az ügymenet nem egy-két napos, míg ezt lezavarják.


Nagyon sajnálom, hogy így járták! :(

2016. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

24 órával később vettem be kb.

2 db-os volt, a 2.at 12 órával később kellett bevenni, de így bőven 72 órán belül voltam.

A teszt után rögtön hívtam az orvost, jövő hét elején kell mennem hozzá.

2016. febr. 25. 10:15
 6/16 A kérdező kommentje:
Járt már így valaki? Megtartottátok a babát?
2016. febr. 25. 10:16
 7/16 anonim ***** válasza:

Ismerosom jart igy, o nem tartottam meg, 3. Babaja lett volna!


Ha szeretned megtartani beszelj a dokival :)

2016. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az új pàrommal az első együttlétnél 'jàrtam így', megtartottuk, azóta is együtt élünk, 2 hete született meg a 2. (màr tervezett) babànk
2016. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rokonom járt így,megtartották.
2016. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem en jartam igy, hanem a noverem. Es nem is elso gyereknel, hanem tobbediknel, egyaltalan nem volt tervezett. Mindig ovszerrel vedekeztek.

Akkor baleset volt, kiszakadt, az aktud vegen vettek eszre es 24 oran belul megvolt az esemenyutani, ennek ellenere terhes lett.

Megtartottak, a gyerek ep es egeszseges, vegul orultek neki, csak maskepp terveztek.

2016. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!