Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikreket szeretnék elsőre....

Ikreket szeretnék elsőre. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
A családomban két pár egypetéjű(anyukam is az és még egy másik két rokon) és egy pár kétpetéjű(uncsijaim) ikerpár van. Nagyon szeretnèk ikreket, tisztába vagyok minden kockázatával. Ha szedek Clostilbegyt az még növelheti az esélyét, hogy ikreim legyenek? Vagy mit tegyek még ezen kívül?

2016. márc. 18. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
felelőtlenség lenne.
2016. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Ez nagyon felelőtlen hozzáállás, hogy a saját önzésed miatt akarod a gyerekek egészségét kockáztatni. Nyilván nagyon cuki két egyforma kisgyerek, mindenki jól megbámul majd, de az ikrek döntő része idő előtt születik, kisebb súllyal a normálisnál, és több velük a gond.


Láttam egy hülye p...csát egyszer a tévében, az is ilyen volt, szedett valami gyógyszert, hogy érjen meg sok petesejtje, hármas ikrei lettek. Persze 6 hónapra jöttek, mindegyik egy kilósnál is kisebb, mentek az inkubátorba. Az egyik vak, a másik majdnem vak, agyilag mindegyik sérült. Ezt akarod?


Az egypetéjű ikerterhességet amúgy semmivel sem lehet elősegíteni, a többit hormonokkal, de ha normálisan teherbe tudsz esni, akkor nem ajánlom, hogy ilyesmivel foglalkozz.

2016. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha el akarsz cisztásodni akkor szedj nyugodtan clostit orvosi ellenőrzés nélkül! Miért nem mész el saját költségre lombikra (mert nyilván nem indokolt), 1 millából már meg is van a beültetés akár 3 embrióval is! Az én véleményem az, hogy inkább elégedj meg egyel, nem véletlenül van a női szervezet 1 gyerekre beállva alaphelyzetben.

Valaki örül, hogy egyáltalán lesz neki egy darab gyereke az életben (mint én is, aki nem egy, sem öt clostis kúrán és sok lombikbeültetésen vagyok túl. És ezek közül semmi sem volt sikeres, pedig nem volt problémám. Sem szervileg, sem hormonilag).

2016. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Lombikkal tudnak neked direktbe ikreket csinálni, de az se 100%-os módszer.
2016. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Hahaa én is ikreket szerettem vna elsőre (bár természetes úton,gyógyszer nélkül), de igy h egy van,igy is HALÁLRA aggódom magam,h rendesen fejlődik-e. Nem is tudom,ha ikreim lennének,lehet megőrülnék az aggódástól. Majd te is rájössz h milyen érzés. 17hkm
2016. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Az imádságot javaslom. Ez az egyetlen biztonságos módszer, hogy ikreid legyenek. Ha pedig nem lesznek, annak is oka van, akkor abba kell beletörődni.


Nálunk elsőre jöttek egypetéjű ikrek, és bizony úgy van, mint fentebb is írták: koraszülöttség, problémák, nagyon nehéz terhesség, stb. A terhesség félidejétől necces volt az életük, egészségük, és egy éves korukban mondták csak ki, hogy na akkor megmaradnak, minden rendben lesz. Gondolhatod...

Persze ismerek olyan ikreseket, akiknek minden oké volt, és természetes úton, időre születtek. Ilyen is van, és legyen is minél több.

2016. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!