Minek lehet a jele?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 21 napomon. És délután óta fehéres folyásom van nem olyan sok de azért látszik. Nagyon szeretnénk már egy babót.

Általában 29 naposak a ciklusaim +-1 nap, nem hőmérözök (nem tudok 5-6 órát aludni egyhuzamban) és nem csinálok ovu tesztet sem. Mivel nincs értelme, a párom kamionozik és csak hétvégente van itthon.


Ha a naptár módszert nézem akkor egy hete volt ovum. Sosem volt még ilyen folyásom sőt semmilyen sem.

Ja és biztos hogy nem gomba stb...se szaga se színe és nem is viszket...


Lehet most van még csak ovum? Vagy terhességet is jelezhet?



2016. márc. 18. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen folyás? Tojásfehérje = ovu. Nekem 23. naptól testápoló szerű van, bár nem "folyás", mert nem jön ki, csak a hüvelyfalam folyamatosan ilyen és érzem az állandó "nedvességet". :)
2016. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 közül akkor inkább a 2. Én is úgy érzem hogy állandóan nedves és fehér nem átlátszó
2016. márc. 18. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd majd meg,h mi lesz :)
2016. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah és az lemaradt,h 12 hetes vagyok :) 1 és 3. is én voltam :)
2016. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok, a picihez
2016. márc. 22. 19:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajna este megjött...
2016. márc. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!