Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés vagy terhesség jele?...

Peteérés vagy terhesség jele? Teszt mutatná már ha van még 5 napom a vérzésig?

Figyelt kérdés
a mellem napok óta be van durranva ès tegnap estère már jól láthatóan eres lett.menzi előtt nem szoktam ilyet tapasztalni
2016. márc. 15. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy kimutatná a terhességi teszt, korai még. Nekem az első terhességnél a nemvárt mensi előtt 2 nappal lett nagyon-nagyon halvány pozitív, de akkor még nagyítóval kellett keresgélni a második csíkot. Várj.
2016. márc. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal elötte, délután már halvány,de jól kivehető pozi volt a facell teszt. Megpróbálhatsz egyet reggeli vizeletből.
2016. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mono144 ***** válasza:
Szia, én a DM-ben vettem olyan tesztet ami 6 nappal előtte kimutatta a terhességet, az a Predictor Early. Sokan panaszkodnak rá. Nekem működött, és nem mutatott fals adatot. Én pontosan mensi előtt 6 nappal végeztem el és már akkor pozitív lett. :) Persze ez nem jelenti azt hogy neked is kimutatja ilyen hamar, hiszen nagyban függ hogy mikor volt a peteérésed, vagy hogy egyáltalán tudod-e hogy mikor eshettél teherbe? Szurkolok :)
2016. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 éve, mikor terhes lettem a kisfiammal, az eres ciciből jöttem rá, hogy talán tesztelni kéne :) :)
2016. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!