Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztelt negativat menzi...

Ki tesztelt negativat menzi előtt 3 nappal de baba lett belőle?

Figyelt kérdés
eres mell-mellfájdalom megjön èrzès, állandó èhsègèrzet.a reggeli tesztem negativ lett.21-re nem várom
2016. márc. 18. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
azia. en is 21-re nem varom. en holnap tesztelek. nekem is faj a mellem icipicit teltebb is. elkezdett fajni a derekam nagyon. remelem nem jon meg. eleg korai volt. nemvart napjan is lehet pozi még be csuggedj!
2016. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én mensi előtt 3 nappal voltam vérvételen, direkt hcg-t is nézettünk, negatív volt egyértelműen. 3 nappal később szép pozitív lett a tesztem :)

18hkm

2016. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

amig nem jön meg addig van remèny

egy hèt múlva tesztelek ha addigra nem jön meg

2016. márc. 18. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még utána három nappal is negatív volt, csak egy hét késés után volt pozitív. A kettő között nem teszteltem.
2016. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 nappal nemvárt előtt teszteltem negatívat, 3 nappal később már pozitív lett.
2016. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!