Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 3 nappal való...

Peteérés előtt 3 nappal való együttlétből fogant meg baba?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 nappal ovu előtt voltam együtt a párommal és most 7 hetes vagyok.
2016. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtudjuk :D
2016. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 nap, ezt biztosra tudod? nem megkérdőjelezni akarlak, csak valahogy az maradt meg bennem, hogy ovulációkor együtt lenni a siker kulcsa. :) Ez a második hónapunk, hogy próbálkozunk, kíváncsi leszek, akkor legalább van esélyünk, így is, hogy lekéstük a "középidőt". :)
2016. jan. 27. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát épp ez az, hogy mi naptármódszerrel védekeztünk (persze annak tudatában, hogy nem atombiztos módszer). Vezettem egy programot, ami jelezte a ciklusaim és a tünetek alapján a feltételezett ovuláció idejét és a kritikus és biztonságos napokat. Én még le is ellenőriztem párszor, hogy tényleg akkor van-e ovuláció (teszttel), és akkor volt. Rövidek a ciklusaim, 10. napon van ovum.

Az adott hónapban túl "bátrak" voltunk és a kritikusnak jelölt első napon (ez volt az ovuláció előtti 4. nap) reggel még védekezés nélkül voltunk együtt.

Abban a ciklusban legközelebb már csak a ciklus végén, párom meg is jegyezte, hogy már 2 hete nem volt szex. Viszont az esedékes mensi napján már pozitív lett a teszt, igaz, először csak halványan (15 nappal a feltételezett ovuláció után).

2016. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Neked összejött ovuláció előtt 3 nappal a baba? :)

2020. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!