Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálnak Szolnokon az SZTK-ba...

Csinálnak Szolnokon az SZTK-ban hormonvizsgálatot? 3-ik és a 21-napon kellene mennem. Kinek csináltak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha helyben nem is, akkor beutalót biztosan tudnak adni. De igazából nem egy olyan hűde bonyolult és nehéz vizsgálat, amit ne tudnának ott megcsinálni.
2010. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ott nem is de kint a Hetényiben biztos.Maszekon jártál eddig vagy tb-s rendelésre?Én maszekon a Mávba járok.Itt még nem tartunk de ha nem jön össze ebben a honapban sem a baba akkor a páromnak kell menni vizsgálatokra azért érdekel a dolog engem is.
2010. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
6-án megyek Debrecenbe az endokrinológiára.Azt mondták a 3-ik és a 21-ik napon lesz a vérvétel.Arra lettem volna kíváncsi,hogy arra is mennem kell Debrecenbe vagy itt is megcsinálhatják és csak az eredményt kell vinnem.Maszekon járok dokihoz,de a vérvétel tb-s lenne.
2010. ápr. 3. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a Hetényiben csinálták a hormonvizsgálatot!

Egyből oda küldtek nem az sztk-ba.

Nálam a 23.napon vették le.

fsh,lh,progeszteron,ösztradiol,prolaktin,tsh ezeket nézték.

2010. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!