Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi vizsgálaton kimutath...

Meddőségi vizsgálaton kimutatható?

Figyelt kérdés
Ha a nő fogamzásgátló tabletátt szed titokban, akkor ezt a vizsgálatokon kitudják mutatni? Az orvosi titkoktartás az ebben az esetben is mükődik. így másnak pl. anyós,férj nem adnak ki információt?
2016. márc. 19. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

hát lehet én vagyok hülye de nem értelek!!

minek jár valaki meddőségi kivizsgálásra ha nem akar gyereket!! ??a fog gátlótól nincs peteérés !!

2016. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk titokban szed gyógyszert.
2016. márc. 19. 16:48
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy nö fogalmzásgátlót szed, akkor azt ilyen esetben el kellene, hoyg mondja az elsö négyszemközti beszélgetésnél az orvosnak. (Természetesen a hormonvizsgálatok során egyébként is kiderülne)

Az orvost - sajnos - ilyen esetben is köti a titoktartás, ezért nem mondhatja el még a férjnek sem.

Viszont a meddöségi kezelést - értelemszerüen nem csinálja, nem csinálhatja, mert értelmetlen lenne.


Viszont egy olyan kapcsolat, ahol ilyen eset szóba jöhet, az szerintem nem kapcsolat.

2016. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A férj tud róla.

Ez egy nagyon bonyolult ügy.

2016. márc. 19. 16:58
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
akkor magyarázd el !
2016. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ha valaki a leírtak alapján "felismerne".

A férjem családjának egy része, szeretne "kizsarolni" egy gyereket. Érthetettlen, sajnos nem tudok többet írni, mert nem tudom látogatják e ezt az oldalt.

2016. márc. 19. 17:30
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Azt még értettem volna, hogy a férj akar gyereket, a nő nem, ezért titokban gyógyszert szed a nő.

Így egy valami jutott még eszembe. Szocpol miatt kellene 5 sikertelen lombik vagy 6 sikertelen inszem? De gyereket nem akartok?

2016. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy kierőszakolni? Ti ketten megmondjátok, hogy nem akartok és kész. Mi ebben a bonyolult? Vagy azt mondjátok, hogy jártok kezelésre és közben meg nem. Vagy oda is elkísérnek? Ellenőrzik?
2016. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de mi köze a család többi tagjának,hogy ti akartok gyereket vagy sem?? mert szerintem ez csak rátok tartozik! el kell nekik fogadni a ti döntéseteket! kényszeríteni nem lehet senkit erre!!
2016. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szocpol az a lakástámogatás ha jól tudom, de NEM semmi ilyesmi.
2016. márc. 19. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!