Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvossal szeretném megnézetni,...

Orvossal szeretném megnézetni, hogy van e peteérésem. Mikor a legalkalmasabb elmennem hozzá, hogy lásson is valamit? Menzi után kb. mennyi idővel?

Figyelt kérdés
Azért szeretném vele megnézetni, mert én ovu teszttel nem tudtam eddig megállapítani a rendszertelen ciklusom miatt. Babát szeretnénk, és szeretném tudni, hogy rendben vagyok e peteérés ügyileg. És hogy mikorra jelentkezzek be hozzá, menzi után kb. mennyi idővel, hogy akkor már lásson is valamit, hogy volt e, vagy várható e, és ne hívjon vissza máskorra, mert akkor épp nem a megfelelő időben mentem.
2008. szept. 21. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha pl. 28naposak a ciklusaid, akkor a 14.napon érdemes menned. Termékenységkalkulátorral számold ki a peteérésed idejét, s lehetőleg akkora jelentkezz be a dokihoz. Sok sikert! :)

[link]

2008. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!