Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki eldöntötte, hogy...

Ha valaki eldöntötte, hogy nem tartja meg a babát, kegyetlenség vele megnézetni abortuszról szóló videot? Azért tenném, mert szerintem nem döntött helyesen.

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem a Te életed hanem az övé. De méltányolom az igyekezetedet!
2010. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak a testvéremről van szó. Anyukám terhes.
2010. szept. 28. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

anyud mennyi idős? anyagi körülmények?

ülj le és beszéld meg anyukáddal,de ne videot nézess vele..

2010. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem neked van hogy idős az anyukád és gondolkodott rajta hogy nem tartja meg?
2010. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz kérdés ez, elhiszem. DE abba is gondolj bele, hogy anyukád nyilván nem fiatal már, lehet, hogy az ő életét veszélyeztetné, ha megtartaná. Beszélgettél már vele a véleményéről, az indokairól? Sajnso nem dönthetsz helyette, ahogy az esetleges felelősséget sem vállalhatod át semmiért. Én azt tanácsolnám, ne is ítélkezz felette, hiszen ő az édesanyád, aki téged felnevelt.
2010. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De igen, én írtam ki a múltkori kérdést is. Az az indok, hogy 41 évesen nem érzi már azt, hogy babázni szeretne, mert ő már nagymama.
2010. szept. 28. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

én sem engedném neki. Édesanyám 40 évesen szülte a kistesóm 20 év van köztünk, a nővérem és ő közte 26. Azt mondta soha semmiért nem cserélné el. Az élete változott meg. Nem maradt apummal kettecskén, fiatalon tartja őket. Soha semmiért nem cserélné el. Arról nem beszélve, hogy 9 éves volt a kishúgom, mikor kiderült, h. anyukámnak agydaganata van. A kistesóm segített neki és túlélte és még kemo sem kellett azóta is minden oké. NEM VÉLETLENÜL VAN OTT AZ A GYERMEK!!! KEGYETLENSÉG, SOHA NEM TUDJA MEG MILYEN GYÖNYÖRŰ LETT VOLNA, MENNYIRE ÉRTELMES, SZERETŐ SZÍVŰ GYERMEK....

HA TEHETSZ VALAMIT ÉRTE TEDD MEG, MÉG AKKOR IS, HA NEM TI NEVELITEK FEL, DE NE ÖLJÉTEK MEG!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Istenem,miért???Miért nem nekem adatik ez meg,40 évesen,10 évi keserves küzdelemmel a hátam mögött?Felfoghatatlan számomra...
2010. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére kiderült,hogy csak vaklárma, nem is terhes. Egész este ezért imádkoztam. És valaki meghallgatott ott fent :)
2010. szept. 30. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!