Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehetett? Ilyen...

Beágyazódás lehetett? Ilyen hamar?

Figyelt kérdés
10napom van nemvártig és ma arra lettem figyelmes pisilés után,hogy a wc-papíron épphogy látható kis rózsaszínes valami volt... Ilyen hamar beágyazódhatott? 8.,11.,15.,16.,17.,19.-én voltunk egyutt...
2016. márc. 20. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Elkèpzelhető.Nekem is volt, akkor azt hittem,meg fog jönni, de csak nem. :)

Szóval kètesèlyes.

2016. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is peteérés után 4 nappal volt egy kis pecsételésem, hasszúrkám, és este iszonyú hányingerem, ami utána hetekig nem jelentkezett. Nem gondoltam babára, mert ahhoz korainak gondoltam, de az volt. Utána egy héttel max még volt egy 2 napos pecsételésem, de akkor már pozi volt a teszt :)

Egyébként minnél hamarabb kezd beágyazódni, annál nagyobb eséllyel marad meg a baba, ez jó jel :)

2016. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik naptar 16,a masik 17.-re tette az ovut,szoval en is utana vagyok 4-5nappal... De szerintem ez nem az volt. En meg annyira korainak erzem
2016. márc. 21. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!