Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Ugye a pé lehetetlen...

Mi lehet? Ugye a pé lehetetlen? Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Furcsa folyást tapasztaltam,fehér,kinézetre testápoló szerű, de ujj között(ahogy írják,hogy vizsgálni kell) néhol kicsit nyúlós. A hasam feszül és szurkál tegnap óta. Cickóim viszketnek és kicsit nyilall. Vagy 7 vagy 9.dpon vagyok (a hőm 10.napja leesett 36,1-re,két napig felment, majd újra leugrott 36,1re /viszont olvastam,hogy 2 nappal ovu után leeshet/, ezután megint szépen felment 36,9). Tehát ugye ovu nem lehet?! Mert van egy,"mintha" halvány 2. Csíkom terhességi teszten.(tudom korai) És hallottam, hogy Lh-ra is reagálhat. reagálhat. De a hőm alapján ugye kizárt?!
2016. márc. 20. 22:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!