Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen természetes anyagok,...

Milyen természetes anyagok, módszerek vannak, melyek segítik a megtermékenyülést?

Figyelt kérdés
Különösebb problémám nincs, csak ugye az életkorom (38)... de szeretnénk közös babát, és jó lenne ha minél hamarabb összejönne!

2016. márc. 21. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok természetes módszereket, de egy 3. és 21. napi hormonvizsgálatot ajánlanék neked. Sok vetéléstől és nem sikerüléstől megkímélnék magukat az emberek (pl. én is megkímélhettem volna magam).
2016. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Vénusz cseppet kezdtem el használni (a ciklusom rendben volt, csak teherbeesés miatt kezdtem inni).

Első hónapban sikerült, több, mint a 3/4-e megmaradt az üvegnek...

13 hkm

2016. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es válaszoló: kipróbálom én is :)

2016. márc. 21. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, a megmaradt Vénusz cseppemet átadom neked olcsóbban...nem sok hiányzik belőle...írj privit, ha érdekel! :)
2016. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1-es és 2-es hozzászóló, tudnátok esetleg bővebben infót írni az általatok ajánlottról? Köszi!!
2016. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ez egy természetes anyagokból álló csepp. Palástfű, cickafark és pásztortáska oldata. Elsősorban ciklus helyreállítására ajánlják, de nekem azzal nem volt gobdom, fix 28 napis volt. Fórumokban, leírásokban olvastam, hogy a teherbeesést is segíti. Ha rákeresel google-ban, elég sok mindent találsz róla. Régen női cseppnek hívták, ma Vénusz csepp.
2016. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! én tegnap délután elrobogtam a gyógyszertárba...ésss vettem :D

a felajánlásod csak ma reggel olvastam :)

így tárgytalan, de köszönöm!

ám, úgy látom azért érdeklődik itt más is utána ;)

2016. márc. 22. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Rendben, nincs semmi gond!!! :)

Remélem neked is szerencsét hoz! :)

2016. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!