Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan egészséges lányok akik egy gyerekig ingyen összefeküdnek az emberrel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ingyen???

Nem ingyen lesz az, 18 évnyi gyerektartás lesz az ára. Minimum.

2016. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múltkor az egyik újság írta,hogy egy román nő azért fizetett,hogy összefeküdhessen valakivel,de az apaságról le kellett mondania a pénzért!
2016. márc. 21. 15:46
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Annyira mindegy?
2016. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A magyar jog nem ismer olyat, hogy lemond a gyerekről az apa. Csak úgy "mondhat le", ha valaki örökbe fogadja.

Szóval ha a példádban magyar az apuka, akkor 18 évig retteghet, mikor kérnek apaságit, és akkor bizony fizethet!


Amúgy el tudom képzelni, ha valaki nem akar lombikra menni, vagy egyedülállóként vállal gyereket.

Én nem tudnám ezt megtenni, de sokmindent hallottam már, mikre képesek a nők, ha gyereket akarnak.

2016. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!