Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislány babát szeretnék....

Kislány babát szeretnék. Milyen praktikák léteznek, hogy egy kicsit rásegítsünk a dologra? Persze a lényeg, hogy egészséges legyen, és minden rendben legyen vele. Ha kislány, ha kisfiú. De ha mégis választhatnék elsősorban kislányt szeretnék.

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció előtt 2 nappal már ne legyetek együtt.

Nekünk ez vált be 3 fiú után, most kislányt várunk :)


A lány hímivarsejtek lassabbak, de tovább élnek, a fiúk nagyon gyorsak és hamarabb elpusztulnak.

2015. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az első mondja, bár mi nem terveztünk babát tudtam, hogy kislány lesz, mert akkoriban undi ezt leírni gyakran volt hüvelygombám, tehát savas voltam és mi egyszer nem védekeztünk a ciklusom 7. napján, tehát ovu előtt jóval. Abból lett a kislányom. :) Dundikáéknak igaz nem jött be ez a módszer, nekik megint fiuk lesz, tehát azért nem tuti ez a módszer. 27h. km.
2015. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam a savasságot, mert azt a fiú hímivarsejtek nem bírják, a lányok viszont igen. Lehet öblögetni ecetes vízzel esemény előtt. Nézz utána.
2015. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Az ovu előtti együttlétek nálunk is beváltak és barátnőméknek is így fogant a kislányuk. Bár ez sem 100%-os, de esélyesebb.

40hkm

2015. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána Czeizel doki tippjeinek. 99%ban bejön.
2015. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
70%
Dr. Czeizel Endre tippje: lúgosítani lehet a hüvelyflórát, ha szódabikarbónás vízzel hüvelyöblítést végzel együttlét előtt kb. 30 perccel, illetve ha székrekedésed van, az is lúgosít. Lúgos környezetben esélyesebb a kisfiú. Youtube-on van fent viszonylag sok előadása, ha jól emlékszem, az egyiket pedagógusoknak tartja, abban fejti ki ezt a témát bővebben.
2015. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod előző, a lúgos a fiúnak kedvez, a savas kémhatás a lánynak!
2015. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ö is azt írta...a lúgos kémhatás a fiúnak kedvez..
2015. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7-es, épp ezt írtam én is!!! 6-os vagyok. (Köszi 8-as!) :)
2015. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!