Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés 30 felett. Mik a...

Teherbeesés 30 felett. Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozunk párommal. Az orvosok szerint minden rendben velünk, de eddig váratott magára a baba. Nektek mik a tapasztalataitok? Hogy megy ez 30 év felett? Kinek hogyan és mikor sikerült teherbe esnie?
2016. márc. 21. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Harmincas éveimben elég nehezen jött össze, több vetélésem is volt. Aztán 41 évesen meg pikkpakk, tervezetlenül teherbe estem. Abszolút nem korfüggő, inkább az első terhesség az, ami nehezebben jön össze, függetlenül a kortól.
2016. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 27 éves voltam mikor el kezdtünk próbálkozni. Most jött össze azóta, 37 vagyok. Első gyerek.
2016. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30 felett rögtön első próbálkozásra összejött. Ne aggódj, nem vagy lekésve semmiről. Pár hónap "türelmi idő" simán belefér.
2016. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok bíztató választ. Erőt adtok a várakozáshoz.
2016. márc. 22. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!