Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparoszkópiás műtét során...

Eleonóra Nagy kérdése:

Laparoszkópiás műtét során kiderült, hogy endometriózisom van. Egy borsó nagyságú endometriózis csomót távolítottak el a petevezetékemből.3 hónapig Visanne tablett szedek, ami leállítja a peteérést. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van valaki,akinek ez után sikerült a SPONTÁN TEHERBEESÉS. A dokim azt mondta, lehetséges, hogy a gyógyszer után egyből inszemináció következik?

2013. aug. 24. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is volt endom. Nekem ugyan laparotómiám volt, ami során egy petefészket eltávolítottak mindenestől.Miután helyrejöttem, én 6 hónapig Zoladex injekciót kaptam. Ezután fél év pihenő, és kezdtük a babaprojektet, mindenféle hókusz-pókusz nélkül. 3,5 év múlva spontán lettem terhes.
2013. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!