Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsőre összejött a baba?

Elsőre összejött a baba?

Figyelt kérdés
Peteéréskor nektek egyből összejött a baba? Én mikor tudom,hogy peteérésem lesz akkor 2 naponta együtt vagyunk a párommal!! Remélem,hogy elsőre sikerül össze hozni a babát!!
2016. márc. 22. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen,nekem kétszer is, és remélem most harmadszor is! :)
2016. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Exemmel megszakítással védekeztünk,egyszer nem figyelt oda,összejött a lányom,tehát elsőre. Mostani párommal terveztük,második hónapban össze is jött.
2016. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De jó ennek nagyon örülök!! :)

Remélem, hogy nekünk is most össze jön elsőre :)

2016. márc. 22. 08:15
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem figyeltem a peteéréseket, soha nem tervezetten voltunk együtt. Soha nem akartam elsőre összehozni a babát...Nekünk nem erről szólt.

3 gyermekes

2016. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a ritkább, hogy rögtön sikerül. Átlagban kell fél év-egy év, de van akinek több év is. Egy ciklusban 15-20% az esély, ha minden klappol és jól van időzítve az együttlét is.
2016. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

attólfügg hány napos a ciklusod, vezetheted hogy mikor van menszeszed és középidőben - ha 28 napra jön meg-van peteérés.

De sok mindentől függ. Nekem van egy kisfiam, hamar összejött:) szószerint elsőre.

De nemcsak a peteérés számított, hanem a stresszementes élet meg a jó fizikai állapot is

2016. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
28 napos a ciklusom :)
2016. márc. 22. 08:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Hiába ovuteszt, meg minden: 7, 8 és 4 hónapot kellett várni a terhességeimre, és kétszer korai vetélés lett a vége. Utólag úgy gondolom, hogy a férjemen múlhatott a dolog, mert miután elváltunk, az új kapcsolatomban egyetlen védekezés nélküli akcióból teherbe estem, úgy, hogy nem is középidőben voltunk együtt.
2016. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Mi se időzítettük sosem akkorra,de hát ha heti 3-4x együtt vagyunk,akkor esély bőven megvolt rá.

De igen,tényleg ritka azért akiknek ilyen hamar összejön,nagy átlag 6-12hónap szerintem is.Évi kb 4x lehet teherbeesni,mert nem 100%-os,de még csak nem is 50%-os az arány,hiába a peteérés.

2016. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első igen, a második nem. (Igaz még csak 2. hónapja próbálkozunk.)
2016. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!