Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy endometriu...

Mit jelent az, hogy endometrium 6mm?

Figyelt kérdés
Ma voltam az orvosnál, ellenőrzésen, mert múlt hónapban volt egy nagy cisztám. És mondta hogy az endometrium 6mm. Babát szeretnénk egyébként. Ez azt jelenti, hogy nem soká tüszőrepedésem lesz?
2016. márc. 22. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nem. ez azt jelenti hogy a méhnyálkahártya 6 mm vastag. a teherbeeséshez minimum 10 mm kell. hányadik ciklusnapon vagy?
2016. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt annyiban kijavítanám, hogy nem feltétlenül kell 10 mm a teherbeeséshez. Az első gyerekemnél kb. 7-8 mm lehetett uh szerint! De a endometrium vastagsága kora terhesen kb. 12--től felfelé szokott lenni!
2016. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 14. ciklus napon vagyok. Azt hittem, hogy ez azt jelenti, hogy 2-3 napon belül pete érésem lesz.
2016. márc. 22. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
az e vitamin segít az endometrium vastagodását. szedd azt nekem segített.
2016. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké..Köszönöm szépen.
2016. márc. 22. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült 7 mm-es endoval teherbeesni, de nekem e-vitaminnal volt olyan "vastag" :) ennyi méhnyálkahártyával is megvan az esélyed szerintem, de szedd az e-vitamint max pozi tesztig (apuka is szedheti, növeli a spermaszámot)
2016. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!