Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt vagyok 3...

Andrea0605 kérdése:

Nem várt előtt vagyok 3 nappal és rózsaszín folyásom van. Mitől lehet? Normális?

Figyelt kérdés

Gyenge hasi görcs a bal oldalon, kevés rózsaszín vérzésem van. Soha nem jött még meg hamarabb, nagyon pontos volt mindig a mensim. Normális? Nektek volt már hasonló? 11 napja volt ovum.

Olyanok írjanak légyszi, akinek volt már hasonló. Bunkó megjegyzések kíméljenek. Köszönöm


2016. márc. 22. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát, 2 dolog lehet: Kisebb progeszteron-gond, vagy baba beágyazódik éppen. Nekem volt mindkettő, de hogy csak 3 nappal mensi előtt van, az inkább a babát jelzi szerintem :) ha 3 nap alatt nem múlik el, és pozitív lesz a teszted, fordulj vele orvoshoz :) (nekem is ekkortájt volt pecsételésem, és baba lett, kedd délutántól csüt. délutánig tartott, de akkor már pozi volt a tesztem, így tudtam, hogy beágyazódási vérzés :))

Ha netalántán mégis megjönne, érdemes lenne barátcserjét szedned, az természetes módon teszi rendbe a hormonaidat :)

2016. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

akkor érdemes lenne tesztelnem?

Bízom benne, hogy a baba miatt van. :)

2016. márc. 22. 19:24
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és gratulálok neked! :)
2016. márc. 22. 19:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet beagyazodas is,de az is,h meg fog jonni...

Holnap csinalj tesztet! Aztan ird meg mi lett! Drukkolok! :)

2016. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Hát, végülis csinálhatsz nagyon érzékeny tesztet (10ml/U), de nem biztos, hogy kimutatja még a babát, így ha negatív se keseredj el :) van még remény, csak hinni kell benne :) drukkolok :)

2016. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En meg nem csinalnek tesztet. Ha ez beagyazodas, akkor meg nem lenne pozitiv a teszt szerintem. Esetleg holnaputan, de ket nap biztosan kell beagyazodas utan, hogy legyen eleg hcg a pozitivhoz .
2016. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3 napig görcsöltem majd a 4. nap reggelén rózsaszín folyásom volt, 10. dpo volt nekem és 13. dpon csináltam tesztet, pozitív lett. Úgyhogy nekem beágyazódástól volt.

Szerintem még felesleges tesztelni, ha neked is beágyazódás, akkor idő is kell, mire kimutatható a HCG.

2016. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Ezt nyilván bunkó megjegyzésnek minősíted, de mindegy: valószínűleg meg fog jönni.
2016. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most teszteltem, negatív lett :( nagyon elkeseredtünk a vőlegényemmel, de bízunk benne, hoyg van még remény. Ti hogy látjátok? érdemes lesz tesztelnem mégegyet a vérzés után?
2016. márc. 22. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, mint írtam, korai még a teszt. Persze tudom ilyenkor reméli az ember, hogy beágyazódás, igaz nem írtam de én is csináltam már a rózsaszín folyás után egy tesztet és negatív lett (11. dpon), 2 nappal később meg pozitív, a 13. dpon.

Kell idő, mire kimutatható szinten van a HCG, szóval a negatív teszt nem jelent semmit, lehet meg fog jönni de lehet, hogy nem. Drukkolok!

2016. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!