Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 2 nappal (18. -a...

Mensi előtt 2 nappal (18. -a reggel) rózsaszín folyásom volt. Összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

A hőmet csak 4 napja mérem,ami hüvelyben 37,1-37,4 között mozog,viszont ezt napközben mérem,mert a reggeli méréseim 36,8-36,9 -esek.

Ma kellene megjönnie,de ezelőtt sosem volt előtte sem barnázás,sem rózsaszín folyás,semmi előjel.

Szeptember végén hagytam abba a fogamzásgátló szedését kb. másfél év után és normálisan megjött 28 napra október 23.-án. A vérzésem is normális volt,mint a gyógyszer szedése előtt. Ovum elvileg november 6.án volt,5.-én,6.-án volt is nemi aktus a párommal. Szerintetek?


2012. nov. 20. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Most mértem hüvelyben 37,1-et... de a reggeli 36,8 volt.
2012. nov. 20. 10:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rózsaszín folyás nagyon bíztató! A barátnőmnek volt pont ilyen és babás volt :)
2012. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most “tèrtem magamhoz“ az imént egy erős szédüléstől. Le kellett feküdnöm és elèggé el voltam fehèredve. A menzesz napjàn [ami mèg nem jött meg] ez biztató számomra? :) És barátnöd is nemrèg rakta le a fogamzàsgàtlót?
2012. nov. 20. 11:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Most délután 1 óra körül kevès barnás folyàs a tiszt.betéten... De a hőmet most mértem az elöbb: 37,5 hüvelyben... Most akkor mivan?
2012. nov. 20. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bocs, nem akarlak elkeseríteni, de hiába méregeted most a hődet.... semmit, de az égvilágon semmit nem jelent.


Nekem volt olyan, hogy luteális fázisban, délután 37.8 volt a hőm, reggel viszont 36.9. Nem is volt baba.


Csak a reggeli, azonos időpontban, felkelés és minden mozgás előtt mért hőmérséklet jelenthet támpontot.


Csinálj reggel egy tesztet.

2012. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze,nem is erre támaszkodom.. Köszi a vàlaszokat! Tesztelek.
2012. nov. 20. 18:29
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este csináltam tesztet Predictor early-vel. Hát negatív lett... De még mindig nem jött meg. Vàrok holnapig,aztán csinàlok mèg egyet Clearblue-val. Viszont megakar jönni èrzés van,de nem úgy ahogy eddig,szúrka a petefèszeknèl,az is csak kicsit. Mellem nem fàj,kicsit feszül,de a mensi környéki napokban majd le szokott szakadni...

Na meg az állandó pisilhetnék. De nem csüggedek,ha esetleg tèves a baba dolog. Próbàlkozunk,ès jön,ha jönnie kell. :)

2012. nov. 21. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!