Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Békéscsabán nőgyógyászt...

Békéscsabán nőgyógyászt tudtok ajánlani? Lassan egy éve, hogy kisbabát szeretnénk, de nem jön össze. Olyan nőgyógyászhoz szeretnénk menni, aki tud ebben segíteni és későbbiekben is tudok hozzá járni.

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ország másik végében élek, bocs :)

Amikor én elmentem nőgyógyászhoz, és elmondtam, azért jöttem, mert másfél éve próbálkozunk, nem sikerült, gondoltam, ideje felkeresni egy orvost, segítsen, a nőgyógyászom közölte, megtisztelő, hogy tőle szeretnék gyereket, de előbb megbeszéli a feleségével. :))) És kb erre a hozzáállásra volt akkor szükségem, jól ráérzett, ráadásul terhes lettem, mire végigcsináltam a labort, uh-t, góckutatást, mindent. :)

2016. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr. Szeberényi Zsolt. Én róla hallottam, hogy meddőségi témában nagyon otthon van, de nem saját tapasztalat.
2016. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.válaszoló köszönöm a választ, hallottam már annyi nevet mostanában, aki nőgyógyász, de egy ilyen ember kellene aki tud segíteni :)

2. válaszoló, köszönöm a választ. Utána nézek!

2016. márc. 23. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!