Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek ikrei lettek, vagy...

Akiknek ikrei lettek, vagy ikreket vár, mikor lett pozitív és milyen erősen a terhességi teszt? Tünetei is hamarabb voltak?

Figyelt kérdés
9dpon halvány pozi tesztem volt tegnap délután, ma reggeli elég erős 10. Dpo-hoz képest. Nagymamámnak volt ikertestvére (kétpetéjű ikrek voltak), illetve párom nagyija is. Érdekelnének az esélyek. Hányinger és émelygés is 2 napja van.

2016. márc. 24. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem volt idő előtt pozitív tesztem, nem voltak korai extra tüneteim, és egyszer sem émelyegtem.

Várhatsz ikreket, de az általad felsorolt dolgok nem jelentenek semmit.

2016. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Megmutatod a teszteket?
2016. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

9 dpo délutáni:

[link]


10 dpo


[link]

2016. márc. 24. 08:35
 4/12 A kérdező kommentje:

9 dpo -ról egy másik kép


[link]

2016. márc. 24. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok! :) A hányinger, émelygés az szerintem egyáltalán nem mérvadó, de az hogy idő előtt pozitív teszted van, illetve mindkét oldalról vannak ikrek a családban, ez így elég nagy esély.
2016. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Kíváncsi vagyok! Itt egy másik kép, nappali flnyben már jobb! :)

[link]

2016. márc. 24. 09:00
 7/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem mérvadó :)

nekünk semmilyen ágról nincs ikerterhesség a családban. mégis volt 3 ikerterhességnek induló terhességem. de az sem mindegy,hogy milyen ütemben választódik ki a hcg a szervezetedben.


ez egy 10dpo-s délutáni tesztem,és csak egy baba van aki 27 hetes most a pocakban :) :


[link]


annyi,hogy az ikrekkel már 7 dpo körül pozitív volt jól láthatóan a teszt, de tünetem az 5.hétig nagyon nem volt.

2016. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó! :) Egyébként nem bánnám,ha egy babó lenne, mert már a harmadik terhességem. :) De mindegy, csak minden rendben legyen. Félek kicsit a méhen kívülitől is.
2016. márc. 24. 11:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked is gratula :)

Mikor mindig mondták, hogy két petezsák -illetve volt egyszer 3 is -van azon reménykedtem, hogy egy maradjon :) én nem szerettem volna ikreket. tudom van jó oldala is,meg milyen jó,de nekem elég egy is :D ő lesz most a 2. gyerkőcünk.

2016. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen tünetem nem volt, csak a kimaradt mensi után kezdődött a mellfeszülés, de ennyi.


A késés napján teszteltem, de kérdéses volt az eredmény, és csak a harmadik napon lett pozitív.

Ebből a terhességből egypetéjű ikrek lettek.

2016. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!