Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Imponáló képlet? 3 mm-es...

Imponáló képlet? 3 mm-es petezsák, nem túl kicsi?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökre nem vártam, de mivel nem bírtam a kíváncsiságommal már szerdán is csináltam egy tesztet ami erős pozitív volt (25-ös). Csütörtök reggel a Clearblue digitális tesztjét csináltam ami pozitív és 2-3 hetet mutatott (ennyi telt el a fogamzástól). A biztonság kedvéért péntek délután is csináltam egyet gondoltam milyen ha nem reggeli vizeletből van, az is erős pozitív. Erre ma az orvos (nem a saját hanem a helyettes) közölte, hogy hát TALÁN egy petezsák (3mm-es mérettel) de ha nem mondtam volna, hogy pozitív lett a tesz akkor nem mondaná ezt se biztosra...volt már valakinek ilyen? Első terhesség és nagyon várjuk már egy ideje...

(Feltettem ezt a kérdést terhesség kategóriában, mert nem tudtam,hol kaphatok rá inkább választ :-) )



2016. márc. 17. 12:12
 1/4 anonim válasza:
Én 5 hetesen voltam először nődokinál.Akkor már volt 3 pozi tesztem. Az orvos csak megerősíteni tudta,hogy ez baba. És azon a papíromon nekem is 3 mm a petezsákom. Ez 5 hetesen volt. Ha esetleg ez segít.
2016. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megnyugtató hogy akkor ez normális méret

:-)

2016. márc. 17. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Babás vagy szerintem :)

4-5hetes vagy,ha a clear blue teszt 2-3mat mutat! :)

Növekszik a kicsi,6-7hetesen menj dokihoz ujra! :)

2016. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mono144 ***** válasza:
100%
Hüvelyi ultrahang vizsgálattal leghamarabb a fogamzást követő 15–17. napon, 1–3 napos vérzéskimaradás esetén, az 5. terhességi héten mutatható ki a terhesség. Az ultrahang vizsgálattal ekkor 2–3 mm-es petezsák látható. Az embrió még oly kicsiny, csupán 0,1 mm, hogy a vizsgálat során még nem ábrázolódik.
2016. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!