Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek úgy...

Van itt olyan akinek úgy születtek ikrei, hogy a családban nem volt iker egyik oldalról sem?

Figyelt kérdés
Persze itt a spontán teherbeesésre gondolok, mert köztudott, hogy lombikkal stb gyakoribb az ikerterhesség.
2016. márc. 24. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Spontán lett első terhességemben két embrió volt, az egyik elhalt pár hét múlva.


Viszont tény, mi tény, ikrek fogantak úgy, hogy a családjainkban szépapai szintig sehol sincs iker, tovább nem követtük a családfát. 28 éves voltam, nem szedtem semmilyen hormont, nem volt lombikom, semmi.

2016. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, születtek. Kétpetéjűek, fiú-lány. Amennyire csak vissza tudtuk vezetni, soha senkinek nem születtek ikrei a családban ez előtt. Természetes úton fogantak, normál hüvelyi szülés volt a 38. héten, mindketten makk egészségesek. Jelenleg 7,5 évesek és kábé annyira hasonlítanak csak egymásra, mintha "mezei" tesók lennének, nem is gondolják sokan, hogy ikrek, mert a kispasi lényegesen nagyobb már most, mintha legalább 1-másfél évvel idősebb lenne. A nővérem gyerekei, 34 éves volt, mikor születtek.
2016. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is így lettek ikreink - 15hónapos lányok. Kétpetéjűek, de nagyon hasonlítanak.
2016. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk elég távoli ágon, férjem egyik dédmamájának lettek ikerlányai (egyik sem a férjem nagymamája). Az én családomban nem volt iker egyáltalán.


Egypetéjű fiaink (is) vannak.


Mellesleg nem lehet tudni, kinél volt már esetleg ikerterhesség, hisz legtöbb esetben az egyik vagy mindkét iker felszívódik, mielőtt a terhesség egyáltalán kiderülne.

2016. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!