Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekel valakit a jóstesztelés...

Érdekel valakit a jóstesztelés? Esetleg van aki csatlakozna?

Figyelt kérdés

Az első babónál összejött,most a másodikat tervezve ismét belevágok...(remélem nem fölöslegesen) ha érdekel,minden reggel csinálok egy LH tesztet figyelve,hogy erősödik-e és meg is osztom veletek! (Mensi előtt vagyok 5nappal)


Ez a ma reggeli tesztem:


[link]


Ezen pedig összehasonlítva a bő egy évvel ezelőtti,amiből egy csodaszép lányunk lett és a mai:


[link]



Sok sikert mindenkinek,remélem lesz aki csatlakozik...! :)



2016. márc. 25. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:

Drukkolok.:)

Nekem is bevált, kisfiam lett akkor. Már kettő van, lány és fiú, nem tervezünk többet, de megnézem, mi lesz nálad.

2016. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
Én igaz nem jósteszteltem, egyből hcg-vel kezdtem, de már 8dpon is látszott valami. Ma vagyok a 11. Dpon és már egyértelmű a facell tesztem! :) Én szívesen drukkolok neked és figyelem a fejleményeket! :)
2016. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! :) holnap reggel ismét csinálok egy ovu tesztet és még ugyanabból a pisibol egy terhességit is,hátha :) de ha negatív lesz,akkor sem kenődök el főleg,hogy ez az első próbálkozós hónapunk! Bár hallottam olyan "mende-mondákat",hogy az első mindig nehezebben jön és a második már könnyebben... Hát nekem a lányom egy alkalomból jött össze,aztán ment ki a férjem dolgozni külföldre,szóval ha egyetlen aktusból sikerült,remélem szerencsés lesz ez a hónap :) köszönöm a drukkokat! :)
2016. márc. 25. 12:09
 4/93 anonim ***** válasza:

Ha esetleg érdekel, ezek az én tesztjeim másfél hónappal ezelőttről. Már 8. Dpo-n pozi volt a hcg teszt, ovuteszt még közel sem, csak mikor már a hcg teszt is egyértelműen az volt.

[link]

2016. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a felső az lh-teszt, alsó a hcg-teszt.
2016. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,hogy erősödik holnap és talán a hcg is fog mutatni valami kis bíztatót :)
2016. márc. 25. 13:17
 7/93 anonim ***** válasza:

Biztos èn vagyok a hülye , de ezek milyen tesztek ? :O ?

(Pedig már van egy fiam)...

Világosítsatok fel lècci!!!

2016. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 A kérdező kommentje:
Ez Lh teszt (ovulációs) ezt ugye akkor szokták használni,mikor tervezik a babát,hogy jókor legyenek együtt,viszont ilyenkor már (ovu után 7-8nappal) jóstesztként szokták használni,mert előbb kimutathatja a terhességet,mint a terhességi teszt,csak annyi a lényege,hogy minden nap reggeli elsőböl kell tesztelni és figyelni kell,hogy erősödik-e a csík! :)
2016. márc. 25. 13:56
 9/93 A kérdező kommentje:

És dehogy vagy hülye! :) itt olvashatsz róla bővebben,ha érdekel! :)


[link]

2016. márc. 25. 14:00
 10/93 anonim ***** válasza:
56%
Biztatóak tesztek :) Drukkolok!
2016. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!