Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehezebb a terhesseg ha...

Nehezebb a terhesseg ha cisztam van? Tobbi lent

Figyelt kérdés
az orvos ha latta hogy cisztam van , az azt jelenti hogy orokre lesz es nehezebb lesz teherbe esnem? valaki meselne errol ?
2016. márc. 25. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A ciszta többnyire a meg nem repedt tüszőből alakul ki, tüszőrepedés nélkül pedig nem tud létrejönni terhesség. Azt nem lehet tudni, hogy egyedi esetről van szó, vagy rendszeres.

Egyébként nekem volt rendszeres cisztásodásom, és fogamzásgátló tette helyre, utána négyszer is teherbe tudtam esni, a ciszta nem tért vissza többé.

2016. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en kaptam doxiciclint , es metranidazolt , es akart irni fogamzas gatlot is , de mondtam hogy szeretnenk babat es akkor azt mondta azt ne szedjem !
2016. márc. 25. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát.. Én mindenféle gyógyszert szedtem cisztára:/ 3 évig próbálkoztunk,mire megfogant. Szülés óta (5 éve) egyébként lekopogom,de nem jött vissza.
2016. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
es ha kell inzulin merest csinaljanak hogy nezzek meg nem vagyoke izulin rezisztencias , es most szedem a gyogyszert akkor kifogja mutatni a vizzsgalat?
2016. márc. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!