Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát terveznek, csak...

Akik babát terveznek, csak akkor voltatok együtt a párotokkal sűrűbben ha peteérés volt? Vagy a környékén?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, mi eleg aktivak vagyunk altalaban. Max akkor ritkulnak az egyuttletek, ha tobb a munka, valamelyikunk beteg, faradtabbak vagyunk.

Viszont az teny, hogy peteeres elott es alatt en extra kivanos vagyok, ugyhogy azon a heten meg tobbet vagyunk egyutt, ha lehetosegunk van ra.

2016. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen..mindig csak abban a 4-5 napban és akkor naponta....na 5 hónapig nem volt eredménye...a 6. hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni az ünnepek miatt. bumm be is talált:)
2016. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát,ahogy jól esik. De 2 naponta mindíg.
2016. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi mikor eldontottuk akkor ossze vissza voltuk egyutt de kozepidoben mindig .. 1-2 honap mulva parom mar rosszul volt a szamitasaimtol hogy van szex nap vagy nincs :D majd amikor mar en is beletorodtem, hogy majd jon ha akar nem fogok tovab idegeskedni rajta akkor sikerult... most vagyok 6+5 :)
2016. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor voltam együtt a párommal, amikor vágytunk a másikra, amikor jól esett. Nem a "gyerekcsinálásra" koncentráltunk. Viszonylag hamar, jó fél év alatt össze is jött.

Én azt gondolom, hogy ez már egy rossz hozzáállás, ha eleve a szex időzítéshez van kötve, hogy na most kell együtt lennünk, vagy sűrűbben együtt legyünk. Ha a baba össze akar jönni, akkor össze fog jönni akkor is, ha egész hónapban úgy van együtt két ember, amikor jól esik, viszont előbb-utóbb az, hogy na, most kell együtt lennünk, meg most sűrűbben együtt kell lennünk, az egy idő után könnyen megölheti a vágyat és negatív irányba viheti a pár egymás közötti kapcsolatát.

2016. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi naponta voltunk együtt, de azért, mert előtte is ugyanúgy voltunk, a dokim azt mondta, ne ritkítsuk az alkalmakat, ha amúgy így szeretünk lenni. összejött mind2 terhességem elsőre.:)
2016. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztunk vele. Akkor voltunk együtt, amikor kedvünk tartotta. A nagyobb biztosan félidőben fogant, a kicsi meg egy matematikailag lehetetlen időpontban, de mindketten a második hónapban.
2016. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

:) Eldontottuk, h lehet gyerekunk, ha akar jonni, es eletunkben eloszor, 4 ev egyutteles utan, nem vedekeztunk :) - imadjuk!!!

1. honap: nem lettem terhes, peteereskor nem voltunk egyutt

2. honap: csak az ovulacio idoszakaban nem voltunk egyutt, es nem lettem terhes

3. honap: 1 hetig nem voltunk egyutt peteeres elott, es szoltam a paromnak, h 'tartalekoljon', pont a peteeres napjan es utana levo nap egyutt voltunk: terhes lettem.


Nem porogtunk ra a temara, kivancsian es nagy elvezettel vetettuk bele magunkat a dolgokba, csak a 3. alkalommal en egy picit odafigyeltem.


Sajnos 12 hetre elveteltem, de amellett, h gyaszunk, mi pozitivan is fogjuk fel, elvegre az elso alkalommal betalaltunk ;)

2016. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!