Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal elsősorban kislány...

A párommal elsősorban kislány babát szeretnénk. Ha peteérés előtt 1-2 nappal vagyunk együtt akkor nagyobb az esély kislányra?

Figyelt kérdés

A cilus.hu oldalon vezetem már több hónapja a menstruációimat.

Kijelzi mikor lehet peteérésem.

De nekem nem mindig pontosan jön meg, van hogy 1-2 napot késik, többet nem szokott.

Tehát ha pl. 12-ére írja a peteérést akkor benne lehet a pakliban hogy nekem csak 14-én lesz.

Így érdemesebb nem csak 11-én hanem 12-13án is együtt lennünk a párommal, hogy növeljük az esélyt,nem?

Persze ha kisfiú jön össze annak is örülünk, a lényeg, hogy egészséges legyen, de elsősorban jobban szeretnék egy kislányt.


2016. jan. 28. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ébredési hőt is mérsz? Ha hónapok óta figyeled a ciklusod, akkor már látod, hogy hányadik ciklusnapon szokott lenni az ovulációd. Ha szerencsés vagy, akkor mindig azonos napon, akkor könnyebb dolgotok lesz. Nekem változó volt, 10 és 13. nap között. Én is nagyon kislányt szerettem volna elsőre, sikerült is. Másodikra is lányt szerettünk volna, az is bejött.

Mivel nekem nem volt pontos az ovum, így mi ahogy elmúlt a mensim, kb a cikus 6. napjától kétnaponta voltunk együtt, a várható ovuláció elötti napig. Így biztosan várakoztak a petesejtre a petevezetőbe napokkal előbb bejutott x kromoszómájú hímivarsejtek.

Peteérés napján már semmiképp ne legyetek együtt, ha kislányt szeretnétek.

Nálunk ezzel a módszerrel elsőre sikerültek a lányok.

2016. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!