Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt használatánál,...

Ovulációs teszt használatánál, az jó időpont ha mindennap délután 2-kor tesztelek? Jó ha kezdésnek normál érzékenységűt választok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy előtte 2 órával már nem ajánlott enni-inni, wc-re menni.

Csak a pozitív napon /napokon legyünk együtt? Nem rontja a sperma minőségét, mennyiségét ha egymás után 2-3 napon együtt vagyunk a párommal?

Mert azt hallottam/olvastam, hogy 2 naponta ajánlott együtt lenni. De ha 2 egymást követő nap is pozitív akkor nem marad szünet a két nap között.


2016. márc. 26. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem megbizhatobb az ovuteszt, ha este tesztelek. 6-8 ora korul szoktam, ahogy sikerul. Amikor elkezdtem, akkor en is koradelutan csinaltam, de soha nem lett igazan pozitiv akkor nekem a 20-as erossegu, azt a napot vettem pozitivnak, ami legkozelebb allt hozza. tehat vegulis igy is mukodik.


Mi akkor vagyunk egyutt, amikor jol esik, igazabol majdnem minden nap. Szerintem ha nincs bizonyitott oka (keves spermaszam), akkor emiatt tudatosan felesleges ritkitani az egyuttleteket, az egy ido utan pont ugy megtori a varazst, mintha csak, direkt az ovu miatt "muszaj" egyutt lenni.

En eddig 3x voltam terhes, igazabol egybol teherbe estem, amikor nem vedekeztunk, hiaba voltunk egyutt minden nap (sot, elso gyerek ugy fogant, hogy naponta tobbszor is szeretkeztunk, mert epp szabin voltunk.)

2016. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!