Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég Buta kerdes lesz, de...

Elég Buta kerdes lesz, de lehetek terhes? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Magamon is meglepodom...de hatha okosodok.. majusban tudom csak orvoshoz menni.:)

21 eves vagyok, ugy vagyunk vele, hogy nembaj ha becsuszik egy baba ..eleg ritkan megy el bennem a parom, amugy megszakissal :) mindenhonapban ugyanakkor jon meg (9-14) nag yon ritkan van egy nap elteres! Ciszta miatt kupot kaptam 6 napos, meg 3 napos antibiotikum. A kupbol van meg egy holnapra. 14 en volt a menzesz utolso napja. Huszadika ota hanyok, gorcsolok neha, ahogy telnek a napok nagyon sokat pisilek..meloban is megjegyeztek..baratom is stbm.fejfajas. furcsa etvagy, sirok mindenen.. en arra fogom ezeket h lehetetlen h ilyen gyorsan legyen terhessegi tunet. Es egy honap van a hazakoltozesig. Elegge varom.. izgulok..stb.de baratom csaggat. Tesztet vett pedig a kovetkezo menzesz apr.9... kerte h csibaljam meg. Megegyeztem vele h ha egy het mulva sem javulok megcsinalom? Mit gondoltok errol az rgeszrol????

22L


2016. márc. 27. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazabol lehetsz terhes, bar ha antibiotikumot szedsz, akkor eleg nagy eselye van a vetelesnek, ha esetleg kismama vagy. Miert csak majusban tudsz elmenni az orvoshoz? Es miert nem csinalod meg holnap a tesztet az elso vizeletedbol? Hulyeseg annyit varni. Nyugodtan csinald meg, persze ha negativ nem jelenti azt h nem vagy kismam. Varj, ha nem jon meg 9.-en hanem kesik sokat akkor mindenkeppen keresd fel az orvosod. Mert nem feltetlen lehet h kismamasag miatt pisilsz annyit van hanyingered. Lehet h vmi betegseged van!
2016. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En is gondoltam mas betegsegre. Az antibiotikum meg mult honapban menzesz elott kellett. A kup van csak most.:)

Koszi hogy irtal nekem.

2016. márc. 27. 11:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Munchenben lakom. Itt leszarjak ha surgos nincs penzed es kulfoldi vagy.. penzem vab de annyit nem adhatok ki. Majus 4en megyek otthon orvoshoz. Ot felhivtam ő tanácsolta, hogy kesobb csinaljam a tesztet hiszen majdnem 2het menzeszig.:)
2016. márc. 27. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

" Itt leszarjak ha surgos nincs penzed es kulfoldi vagy.."


De ha van biztosításod, akkor ellátnak.

Ha 14-én még megvolt a menzid, akkor ezek nem igazán terhes tünetek, ha meg is fogant volna, még akkor sem. Egy valami lehetne, ha menzi előtt estél volna teherbe, és utána meglett volna neked. De ennek vajmi kevés esélye van.

2016. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ellátnak volt mar olyan

De ez nem rég komoly és sürgős

Ezt a választ kaptam aztán május 19 de időpontot otthonra meg előbb. Meghat május elsején mar költözöm haza :)

2016. márc. 27. 18:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem is iszonyat kevés az esélye , csak akkor mitől lehet ?
2016. márc. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!