Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e kismama? Febr.16-án...

Lehetek e kismama? Febr.16-án jött meg utoljára ami 23. -ára el is múlt. Pontosan 2 hete kellett volna megjönnie.22. -én csináltam egy tesztet ami negatív lett. A mellem fáj s a közérzetem se az igazi.

Figyelt kérdés
Lehetek terhes attól hogy a teszt negatív lett?A mai nap volt egy kevés barnás folyásom de görcsölni nem görcsölök holott engem nagyon meg szokott viselni. Ha negatív lett a teszt s még semmi a barna folyáson kívűl, van esélyem arra hogy mégiscsak terhes legyek?

2016. márc. 25. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azt gondolom hogy 2 hetet ha kimarad annak a tesztnek nagyon erős vonalkának kéne látszani!!


Nekem 1 nappal mult csak hogy meg kellett volna jönnie de halvány volt a csíkom a teszten!!Drukkolok!!!

2016. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan sok féle dolgot mondtak már hogy már félek nagy a gond!Nem tudom mire gondoljak,nem késett még ennyit soha!
2016. márc. 25. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet ugyan az van neked is mind nekem volt nem löködöt ki a petesejt és ez miatt késik.
2016. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, h kesoi ovud volt? Az utolso egyuttlettol szamitva a 2. heten azert illik a tesztnek vmit mutatni. Voltatok egyutt ilyentajban?

Van akinek nem is valasztodik ki a vizeletben a hcg, verbol akkor is latszodnia kell mar.

2016. márc. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!