Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amiert koverebb vagyok has...

Amiert koverebb vagyok has kornyeken, akkor amikor terhes maradok mennyire hamar fog latszani a hasam? Aki sovany, annak hamarabb latszik .

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én túlsúllyal kezdtem a terhességet és tipikusan sajnos hasra hízó vagyok. 3 hónapos terhes voltam még csak és le sem tudtam volna tagadni. Amikor a 19 hetes uh-ra mentem, akkor első kérdésük az volt, hogy a 26 hetes uh-ra jöttem?:)

Ami tény, hogy annak ellenére, hogy hasra hízó típus vagyok és széles a csípőm, nagyon vékony derekam van és előre felé nőtt a hasam, valószínűleg ezért látszott már nagyon hamar attól függetlenül, hogy nem voltam sovány.

Szóval alkatfüggő is.

2016. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most akkora hasam van , mint a 4 -5 honaposnak , azert kerdem
2016. márc. 27. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul.

Nagyban szamit az izomzat. Attol, hogy valaki vekony, meg lehet olyan renyhe a hasizma, hogy az is latszik, ha megevett egy almat, vagy nem volt reggel kakilni. Bocsi a fogalmazasert, csak erzekeltetni akartam.

Ugyanigy igaz ez arra, akin van felesleg, attol meg lehet eros a hasfala, ami jobban tart.

Max abban lehet az alkat miatt kulonbseg, hogyha valaki eleve pocakosabb tipus, akkor sokaig nem lesz feltuno a babapocak, hiszrn addig sem volt lapos a has.


En pl vekony vagyok, elso ket gyerek elott aktivan edzettem es nagyon sokaig semmi sem latszott rajtam a terhessegbol. Mar kozel voltam a 30-as hetekhez, amikor eszre lehetett venni rajtam ugy igazan, pedig szuk ruhakat hordok.

A harmadik terhessegemet ugy kezdtem, hogy elotte egy evig nem edzettem semmit egy mutet miatt, el voltam tunyulva rendesen, ennk koszonhetoen mar az elejen is latszott a puffadas, ugy neztem ki 10 hetesen, mint a korabbi terhessegeknel 25 hetesen.

2016. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez változó. Rajtam 10 kg plusz volt terhesség alatt, viszont főként a hasamra hízós típus vagyok.

Már a 10. héten bőven látni lehetett a terhességet, és most, a 20. hét környékén már elég nagy a pocim úgy, hogy egy kilót sem híztam eddig.

Alacsony is vagyok.

Ez elég egyedi egyébként, nem lehet előre megjósolni. Volt olyan ismerősöm, akin rendkívül túlsúlyos volt, és rajta a végéig nem lehetett látni a terhespocit.

Változó.

2016. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem torvenyszeru! Apukam huganal szulesig nem tudta a csalad,h terhes,(4.gyerekkel)mert o nem akarta mondani,latni meg nem lehetett rajta... En epphogy betoltottem a 3.-ik honapot azonnal latszott a pocak! 2ducibb ismerosom van,aki jelenleg kismama... (Felidosek) az egyiknel semmi nem latszik,a masik viszont mar szepen gombolyodik :)
2016. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok duci,de ha plusz kg jön akkor mindig az úszógumi nott... Most, hogy 7,5 hetes vagyok ketto babával, akkora hasam van, hogy sehogy sem tudnám eltakarni se. Meg a pólókat is kinőttem amiket elotte akar be is turhettem volna, hát bizony haspolok lettek, akkorát nott a mellem is... Es nem vagyok egy izommentes alkat, inkabb sportos vagyok jo izomzattal.es eronlettel. De ezek szerint hasban gyengébb lehetek... Nem tudom.
2016. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gratulalok :) meg hozza 2 baba ! nekem meg sajnos nem akar jonni :((
2016. márc. 28. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező szültél? Nagyon has felesleg nem mérvado, mert valakinek ennek ellenére látszik hogy kövér és terhes, valakin szülésig se látod hogy terhes. Csak ha hazahoz egy babát.
2023. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!