Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így kaphatok gyedet?

Így kaphatok gyedet?

Figyelt kérdés
Tavaly jan. 1-febr.29-ig közfoglalkoztatottként voltam alkalmazva 101 e bruttóval. Utána álláskeresési járadékot kaptam. Májustól aug. Végéig tanfolyamra jártam, amit a munkaügyi állt és keresetpótlót is kaptam. Majd szept.-től megint közfoglalkoztatottként vagyok alkalmazva. Adminisztratív munkát végzek, a férjem jól keres egyébként.már elkezdhetünk próbálkozni? Én úgy számolgattam, hogy kb 5 hónapot kellene még dolgoznom, hogy kapjak gyedet. Hogy van ez mostanság? Mennyit kapnék? Jól számolom-e, jogosult leszek-e? Bocsi, mobilról pötyögök. Köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 27. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

csak az számít, hogy most szeptembertől. illetve az a 1,5 hónap is lehet bele fog számítani, ha 2017 februárig megszületik a gyerek.

fél éved van, ha teherbeesel is meglesz az egy év. már ha a szerződésed szerint alkalmazva leszel a szülés pillanatában is illetve addig

2016. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. márc. 27. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!