Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 napja késik, lehet meg...

13 napja késik, lehet meg babuci a dologban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 napja késik a menstruációm. 28-29 napos ciklusaim vannak. Még sosem késett ennyit. Csináltam két tesztet is. 10. és 13. Napon reggel, első vizeletből,de negatív lett mind a 2. Idopontom nogyogyaszhoz április 4re van. Semmi más tünet nincs. Járt már valaki hasonló cipőben ? Ha terhes lennék a tesztnek már mutatnia kéne ennyi nap után valamit igaz? Félek hogy ciszta van a dologban... Köszönöm a válaszokat

2016. márc. 28. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy hány éves vagy.

De ennyi késés simán lehet jó néhány, nem súlyos megbetegedés tünete is.

De ha ciszta, az sem a halálos ítélet! Nekem eddig kb. fél tucat ciszta volt a mellemben, az első olyan 20 évvel ezelőtt. Mindegyiket egy maximum 10 perces beavatkozással leszívták, és semmi gondot sem okoztak.


( Ezt a férjem regisztrációjával írtam, mert én nem vagyok itt regisztrálva, csak olvasgatni szoktam.)

2016. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a választ. 25 éves vagyok és most március 4en voltam nogyogyasznal az evés rakszuresen és nem mondott semmi bajt. Bár azóta is sok viz lefolyhat a Dunan. Most majd április 4en a Citologia eredmény miatt van idopontom de ugye így most hogy késik van más indok is hogy menjek. Lekopogom eddig nem volt még nogyogyaszati problemam.tudom hogy a cisztat is helyre lehet rakni gyógyszerrel.csak ez a bizonytalanság rossz.

4ve vagyunk együtt a párommal. Ha baba lenne örülnék neki. Úgy különösebben nem tervezzük de nem is szedek gyógyszert sem.

2016. márc. 28. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

"tudom hogy a cisztat is helyre lehet rakni gyógyszerrel"

A cisztát nálam soha sem rakták gyógyszerrel rendbe!

Egyszerűen leszívták ( úgy képzeld el, mint egy vízhólyagot!), és a leszívott folyadékot megvizsgálták citológiai eredményre.

Ne aggódj, mert ha adja Isten baba, akkor az csak árt neki!

Kívánom neked, hogy baba legyen, de ha nem az, akkor majd annak is eljön az ideje!

2016. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!