Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnapi hőm ébredéskor 36,5...

A tegnapi hőm ébredéskor 36,5 volt. Ma reggel ugyanabban az időben 36,6, de visszaaludtam még 3 órát, a következő mérésnél már 37. Hogy lehet ez? Melyiket írjam be? Egyik mérésnél sem keltem ki az ágyból.

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Reggel, ébredéskor, mindig azonos időben kell mérni, nem össze-vissza...

Tehát, ha általában 6-kor kelsz, akkor hétvégén is 6-kor mérd, mert ha 8-kor méred pl,az már nem valós eredményt ad. Mérés előtt pedig az ágyból se mozdulj ki Vezeted a hőd valahol? belinkelnéd?

2016. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen csak még papírra,de felfogom majd vezetni valahova.


Ugyanabban az időben mérem mindíg,csörög az ébresztőm. Csak visszaaludtam és rámértem újra. Elvileg tegnap/ma volt ovum. Ha a 2.hőt veszem alapul akkor tegnap. De ha az elsőt,akkor az alapján nem is volt. Érdekes...

2016. márc. 29. 13:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos jó amúgy a hőmérőd? Mert én úgy jártam, hogy szépen méregettem, relatív szép görbém is volt, de egyszer gondoltam egyet, és egymás után megmértem a hőm ugyanazzal a lázmérővel háromszor....mondanom se kell, tökre mások jöttek ki...ilyesmi: 37.2 majd 36.5, majd 37.0....azóta nem mérem, mondjuk azóta már babás is vagyok! :)
2016. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok !!!! :)

Biztos hogy jó(elvileg),mert 3 hetes a lázmérőm. Szerinted melyik hőt írjam fel?

2016. márc. 29. 13:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp az elsőt írd be...feltöltöd a görbéd, megmutatod?
2016. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen,mindjárt felvezetem a ciklus.hu-ba.
2016. márc. 29. 17:17
 7/17 A kérdező kommentje:
2016. márc. 29. 17:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, úgy fest, nem volt még ovud....
2016. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen,ha a reggeli hőt veszem alapul akkor nem. Ha a későbbit akkor igen :/

Nem is értem. Ovu tesztem pozitív volt,nyákom 2 napig volt,meg szúrkált is a petefészkem :/

2016. márc. 29. 19:56
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Több alkalommal jártam így,írtam is ki kérdést:)

Én a 2.hőt írtam be a múlthónapban is és pont előtte való nap is volt az ovum.


Nekem úgy volt,hogy 6:40kor mértem mindíg. Akkor 36,4 volt a hőmérsékletem,de mivel hétvége volt,ezért rámértem 2 óra múlva is,akkor már 36,8 volt.


Én minden hétvégén rámérek visszaalvás után is,de ha nincs ovum,soha nem megy fel a hőm 2.mérésnél.

Szerintem ha nem tegnap vagy azelőtt lett volna ovud,nem megy fel 37-ig a hőd a 2.mérésnél. A pozitív ovu teszt után megvolt a peteérésed úgy gondolom. A hőd egyébként meddíg megy fel max pé után?

Nekem pl a 3.4.nap éri el a 37.1 fokot. Szerintem 1-2 nap és már a reggeli első mérésed is magas hőt fog mutatni. Sok sikert!

2016. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!