Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem ezt az egészet?...

Nem értem ezt az egészet? Pedig ma csináltam tesztet is.

Figyelt kérdés

25 - én kellett volna hogy meg jöjjön a menstruációm, de semmi jele nem is jött meg azóta sem.

16-17 én volt egy kis barna folyásom azt hittem ovulációs vérzés, de ha így lett volna akkor ma nem lett volna negatív a teszt. Vagyis mintha lenne rajta egy leheletnyi halvány második csík, Gabriel tesztet csináltam.

Ugye ha terhes lennék akkor pozitív lett volna a teszt?


"hiába mondtam a páromnak "


Köszönöm szépen.


2016. márc. 29. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön meg, tesztelj újra 2-3 nap múlva.

Attól még ha pont "jókor" is voltatok együtt, sajnos még nem 100% a megtermékenyülés :(

Ha időn belül jött ki a halvány csík, akkor terhes vagy (engem már kergetett őrületbe időn túli gabriel). Ha valóban ott a csík, par nap múlva erősebbnek kell lennie.

Szurkolok! :)

2016. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem tudom terveztétek e és várjátok, hogy legyen. Nekem úgy volt, hogy novemberben megjött. Decemberben vártam és vártam... nekem 32-35 napos ciklusaim vannak (nem tudom, hogy neked mennyi) én a 41. nap kimaradás után csináltam, és egyértelmű két csík jött ki tavaly... de előttem szólóval értek egyet pár nap múlva csinálj egy másikat.
2016. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A HCG-re nincs pontos "szabály", széles skálán normális az értéke. A tesztek általában mutatják nemvárt napján de ez az átlag, van akinek lassabban termelődik a HCG ráadásul a vizelet alapú teszt függ még a vizelet koncentrációjától és a vesék működésétől is, ugyanis van akinek több HCG-t választ ki, és van akinek kevesebbet. Ez mind normális.

Ráadásul ha 16-17 körül volt ovud, akkor még javában korai lenne, hogy pozitív legyen, későbbi peteérésből jóval a nemvárt napja után szokta csak kimutatni.


De nem minden késés jelent terhességet sem. Nekem pl 5 napot késett felfázás miatt, tervezünk babát így nem védekeztünk, azt hittem sikerült. Tesztelés közben láttam, hogy a vizeletemmel nem stimmel valami. :( Pedig sose késik, mindig pontos a menzeszem.


Drukkolok, hogy az legyen, amit szeretnétek!

2016. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van színe a csiknak vagy szürke? Nekem a gabriel kétszer is szellemcsikos lett.
2016. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Felfázva biztos nem vagyok, mert akkor nagyon fájna a hasam! De én is észre vettem hogy a vizeletembem ilyen kis fehér valamik uszkálnak.

A csiknak nem lehet ki venni a színét szürke vagy rózsaszín?! Nemtudom.

2016. márc. 29. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, csak egy példa volt.



Reggel csináltad a tesztet? Ha igen, akkor kb 2 nap múlva érdemes ismételni, ha nem reggeli első vizelet volt, akkor akár holnap reggel.

2016. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gabriel nekem jóval halványabb mint bármelyik teszt. Próbálj más fajtát. A gabriel kevésbé érzékeny.
2016. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha 16-17-én volt ovu, akkor azért annyira nem korai egyáltalán a teszt!
2016. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem reggel csináltam a tesztet hanem délelőtt. Amúgy nem lenne gond vagy abortusz, ha terhes lennék, biztosan örömmel várnánk.
2016. márc. 29. 18:10
 10/10 anonim ***** válasza:

figyu, nekem nemvárt után 10 nappal lett HALVÁNY, és azóta sincs szép erős tesztem, pedig már 15 hetes vagyok...


szóval türelem :)

2016. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!