Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal 3x lefeküdtünk. (volt közöttük pár óra kihagyás) Nem ment el bennem egyszer sem, de volt hogy már nagyon közel volt. Lehetek így terhes?

2016. márc. 29. 22:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Egyrészt rossz kategória, másrészt természetesen lehetsz. Komolyan mondom, ha túl hülye vagy hozzá, minek szexelsz?!
2016. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehetsz! :) Megengedem! És Dancsó Péter is megengedte!
2016. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen minden esélyed meg van rá!
2016. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem az vagy!
2016. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 ne irj mar ilyet! Akinek ennyi esze nincs hozza es ennyire tudatlan,annak inkabb ne legyen gyereke!!!
2016. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az igazán kedves válaszokat. Gratulálok! Tényleg tök jó hogy gúnyt csináltok valakiből aki tökre aggódik. Igen lehet hibát követtem el, lehet hülye vagyok, de én is ember vagyok. Szerintem ti is követtetek már el felelőtlen dolgokat amit később megbántatok vagy hasonló. És ti sem örültetek ha kigúnyolnak és komolytalanul reagálnak.

Köszönöm!:)

2016. márc. 30. 01:28
 8/8 anonim ***** válasza:
A válaszom egyértelműen igen, én így lettem. Eseményutáni tabletta?
2016. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!