Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem lehetek terhes ha rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetek terhes ha rendesen védekeztünk, csak rendszertelen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Szabálytalan a ciklusom, az utolsó 4 34-28-38-25 re jött meg, de az első szex után a 2. hónapban pl 45-re. Most 21-25. nap között volt közepes mennyiségű barnás folyásom, ilyen már többször is volt. Az utolsó 4 szexnél (az utolsó menzesz óta ennyiszer csináltuk) ugyan úgy védekeztünk mint eddig, Durex Extra Safe ÉS megszakítás (csak mert a párom a számba szeret menni). 4/3 óvszert ellenőriztünk,kettőt vízzel egybe "bele ment",egyik sem volt lyukas, de egyet nem, de épnek tűnt ránézésre, vízzel nem de levétel után szemmel ellenőriztem. Ma 39. napnál vagyok. Mindig nagyon figyelünk. Szerintetek? Köszönöm a válaszokat! 18/L

2015. szept. 5. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2015. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyébként mivel 18 éves vagy,menned kellene rákszűrésre és kivizsgálásra nőgyógyászhoz,főleg, hogy rendszertelen a ciklusod.
2015. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linó03 ***** válasza:
Szerintem teljesen esélytelen
2015. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Egyébként hamarosan megyek nőgyógyászhoz,legkésőbb októberben. Akkor most várok hogy beugorjon a Mikulás. :)
2015. szept. 5. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!