Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk,...

Drazsé123 kérdése:

A párommal babát szeretnénk, pénteken (márc.25-én) voltunk együtt védekezés nélkül. Tegnap óta (tehát rá 4 napra) pecsétlő vérzésem van (ilyen barnás bordós). Ez lehet a beágyazódás első jele? A ciklusom félidejében vagyok.

Figyelt kérdés
Ilyen vérzés sosem fordult elő félidőben. A dologhoz hozzá tartozik, hogy van egy pici méhszájsebem. Lehet hogy emiatt van ez a vérzés? Mi a véleményetek erről?Várom segítő válaszotokat.
2016. márc. 30. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elrontani a kedvedet, de:

1. Most vagy félidőben, tehát 5 nappal ezelőtt valószínűleg nem volt még peteérésed.

2. Lehet attól még vérzés a peteérés miatt, hogy ezidáig sosem volt.

3. Meg is sérthettétek a méhszájsebet, bár akkor azt gondolom, hogy rögtön elkezdtél volna vérezni, nem 4 nappal később.

4. A beágyazódás a fogantatás után 10-14 napra történik meg. Ha véletlenül 5 napja peteérésed lett volna, akkor is nagyon korán lenne még a beágyazódáshoz.


Szóval úgy gondolom, hogy inkább most kéne együtt lennetek félidőben ahhoz, hogy sikerüljön a baba, nagyon szurkolok nektek. :)

2016. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne előbb kezelni a méhszájsebet, és aztán belevágni a babaprojektbe.
2016. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel annyi különbséggel, hogy nekem is 5. dpo-n volt beágyazódási vérzésem, nem lehetetlen. A méhszájsebet meg tényleg kezeltethetnéd
2016. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elöször is köszönöm a válaszokat :) a méhszájsebet az orvos diagnosztizálta, és azt mondta h nem kell aggódni, sokmindenkinek kialakul, nagyobb eséllyel azoknál akik szültek. Azt is mondta h ez szeretkezéskor picit vérezhet. Ezért nem tom mit gondoljak, miért csak most vérezne. Ma elég furcsán éreztem magam, szédültem, höhullámaim voltak + vérzek. Vettem egy tesztet. Csak attól tartok ez még tul korai h kimutassa...
2016. márc. 30. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Még semmiképp se használd el, nekem a korai beágyazódással a nagyon érzékeny teszt alig láthatóan a 8. napon lett pozitív, pazarlás lenne holnap teszelni.
2016. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. a 3 napig tartó enyhe vérzésem úgy látszik a mai napon elmúlóban van. A tesztet vasárnap reggel fogom megcsinálni, de biztos ami biztos veszek még egyet és azt később fogom megcsinálni. Az elmúlt 3 napban szokatlan tüneteim voltak... köztük ugye a vérzés..gyakori pisilés..hőhullám és rettenetesen izzadtam egyik nap...ici picit görcsölt a hasam alul, alig észrevehetően...és szédülés. Ma semmi bajom. Azért bizakodó vagyok. De ha esetleg nem sikerülne, akkor sem esünk kétségbe..Folytatjuk tovább és dolgozunk a babánkon :)
2016. ápr. 1. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2016. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!