Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 2 hete késik. Ilyenkor mi van?

Ma 2 hete késik. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma 2 hete késik. Terhességi teszt eddig negatív. Ma reggeli első pisibol is. Eddig 2ot csináltam. Utoljára február 17-21ig volt meg. Ha állapotos lennék a tesztnek már mutatni kéne valamit nem? Hétfőre van idopontom nogyogyaszhoz.

Más tünet nincs.



2016. márc. 30. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia, sajnos ilyen nekem is volt. Több minden miatt késhet a menszesz, nekem épp ciszta miatt késett akkor...elmentem dokihoz, megvizsgált, 1-2 nap múlva meg is jött.

A teszt 2 hét késés után már mutatna valamit.

2016. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, a tesztek elég nagy biztonsággal megmondják, pláne két hét késés utàn. Szerintem inkább valami hormonális megborulás lesz, amit okozhatott stressz, megfázás pl. Pláne, ha nem napra pontos a ciklusod. A nőgyógyászt javasoltam volna egyébként, ahova pont mégy is, ő többet tud mondani.
2016. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb pontosnak mondható a ciklusom 28-29 napra szokott megjönni. 25 éves vagyok.

Terhessegen kívül nekem is hormonális probléma illetve ciszta jutott eszembe. De egyik sem volt még. Csak hétfő meg olyan messze van :) :) :) és hátha járt már valaki hasonló cipoben

Köszönöm a válaszokat

2016. márc. 30. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Más gond lehet, nem terhesség. Szerintem a terhesség verziót nyugodtan ki is húzhatod. A teszt már pozitív lett volna.
2016. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam tesztet. Az is negatív lett. :(
2016. ápr. 1. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedved kérdező. Regi kerdes tudom.. de lehet tudni milett akkor?
2023. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!